Європейський Суд заборонив продавати напої від імені Шекспіра

Європейський суд загальної юрисдикції заборонив австрійській компанії Jackson International Trading продавати алкогольні напої, соки і мінеральну воду під брендом Royal Shakespeare. Про це повідомляється в прес-релізі інстанції.

Суд ухвалив, що торговельна організація, використовуючи згаданий бренд, завдає шкоди репутації Королівській Шекспірівській компанії (Royal Shakespeare Company, RSC), зареєстрованій у Великобританії.

Jackson International Trading зареєструвала Royal Shakespeare як торгову марку в 2003 році. Три роки по тому RSC зажадала від Офісу з гармонізації на внутрішньому ринку ЄС (OHIM) заборонити австрійській компанії використовувати бренд. Клопотання було задоволене, оскільки RSC зареєструвала бренд ще в 1999 році.

Jackson International Trading оскаржила рішення. Компанія вирішила, що не завдає шкоди репутації Royal Shakespeare Company, оскільки напої під однойменним брендом були доступні вузькому колу споживачів.

Суд вважає, що австрійська компанія не тільки псує репутацію RSC, а й отримує вигоду від використання відомої торгової марки.

Royal Shakespeare Company управляє Королівським Шекспірівським театром, який знаходиться в місті Стретфорд-на-Ейвоні (графство Уорікшир). Штат RSC становить близько 700 осіб; компанія організовує близько 20 театральних постановок на рік.

Lenta.ru