Оксана Забужко – у журі кінофестивалю «Відкритої Ночі»

Понад 20 конкурсних фільмів, та загалом понад 30 стрічок – такою буде програма цьогорічної «Відкритої Ночі», яка традиційно стартує при заході сонця 6 липня. А на сході сонця, десь о 4-й ранку Журі вже оголосить переможців. Серед членів Журі фестивалю цього року – знамениті українські актори Анатолій Хостікоєв та Богдан Бенюк, а також знана письменниця Оксана Забужко.

Цьогорічний фестиваль «Відкрита Ніч» відбудеться на новому місці. Це – художня галерея АРТ-Причал, куратором якої є відомий фотохудожник Олександр Ктиторчук. АРТ-Причал – новий мистецький заклад, дуже вдало розташований на воді біля Дніпра у підніжжя Нового Гаванського мосту, що веде з Подолу на Рибальський острів.

За традицією, загальна фестивальна програма складатиметься з двох частин – Конкурсної та Позаконкурсної. Тривалість Загальної програми – шість годин. Всі фільми Загальної програми будуть брати участь у Конкурсі Глядацьких Симпатій.

Конкурсну частину Загальної програми, як завжди, оцінюватиме Журі на окремому засіданні з оголошенням результатів своєї роботи на світанку. Одночасно з головним майданчиком в Києві, фестивальні перегляди відбуватимуться у містах Дніпродзержинську, Запоріжжі, Каневі, Копичинцях, Івано-Франківську, Львові, Миколаєві, Полтаві, Прилуках, Чернівцях та селах Легедзине та Обирок.

Більш детальна інформація на Фейсбуку.

Програму дивіться тут.

Місце проведення

Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, причал №2

6 липня 2012 р.

Початок о 21:00 

Друг Читача