Засновано іспанську премію для електронних книг

В Іспанії засновано нову премію, що відзначає авторів художніх творів, випущених в електронному, а не в паперовому вигляді. Премія імені Франсиско Айяли – іспанського письменника, перекладача і соціолога, заснована фондом імені Франсиско Айяли та видавництвом Musa a las 9. Журі премії складається з представників цих двох організацій, а також включає декількох іспанських письменників.

Умови участі у конкурсі на здобуття премії Франсиско Айяли гранично демократичні і прості – як і належить для електронної публікації. У конкурсі можуть брати участь автори будь-якої національності – єдине обмеження – конкурсний твір має бути написано іспанською мовою. Інших обмежень на обсяг і стиль твору немає. Це може бути і роман, і збірка оповідань або есе – що завгодно. Журі розгляне всі запропоновані претендентами твори. Термін закінчення прийому конкурсних творів –  вересень 2012

Творці нової електронної премії мали на думці дві мети: не відставати від новітніх тенденцій і зробити свій внесок у подальше просування цього нового книжкового формату в Іспанії.

Новости литературы