Колесніченко вимагає від Генпрокуратури припинити конкурс «12 історій про УПА»

Депутат Верховної Ради від фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко вимагає від Генеральної прокуратури не допустити проведення в Україні конкурсу 12 історій про УПА та притягнути до відповідальності його організаторів.
Колесніченко вважає конкурс про УПА героїзацією спільників фашистів / vk.com / this_is_your_story
Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міжнародного антифашистського фронту, співголовою якого є Колесніченко. У документі сказано, що проведення конкурсу та його популяризація є грубим порушенням українського та міжнародного законодавства, зокрема, Резолюції ООН про недопущення спроб героїзації пособників фашистів та організацій (у тому числі ОУН і УПА), які воювали проти країн антигітлерівської коаліції, а також Резолюції Європарламенту про ситуацію в Україні.«Згадані резолюції жорстко засуджують будь-які спроби героїзації пособників фашистів ОУН, УПА, їх ватажків як осіб і організацій, які воювали проти країн антигітлерівської коаліції (в тому числі і проти СРСР)», – сказано в повідомленні.

За словами заступника голови Рівненської міськради Галини Кульчинської, в рамках конкурсу його учасники напишуть 12 документальних історій про діяльність УПА, які будуть проілюстровані молодим рівненським художником та розміщені в соціальних мережах.

Кульчинська уточнила, що ідеологія проекту полягає в залученні уваги молоді до історії Української повстанської армії як до питання становлення України.

Після завершення конкурсу Рівненська міська рада має намір видати книгу про історію УПА у рамках святкування її 70-річчя.

Як повідомлялося, депутати Волинської обласної ради від Партії регіонів просять Верховну Раду на державному рівні визнати ОУН-УПА воюючою стороною за українську державу.

Корреспондент

  • Fuck

    Избиратели Януковича и члены Партии Регионов как пид@р@сы – вроде бы их много,но среди моих родственников и знакомых их нет!

  • Victorua

    Я пропоную підтримати цей конкурс як нашу відповідь фашисту колесніченко