Книгу-освідчення Києву у коханні презентують сьогодні


Книга «Києве, я люблю тебе!» – освідчення у коханні одному з найкрасивіших і найромантичніших міст світу, на тлі якого й відбуваються події цього художнього твору.

Книга складається із тринадцяти історій про різні райони Києва. Історії, які відбуваються у цьому місті, смішні, сумні та романтичні; у них долі героїв переплітаються між собою і залежать один від одного. У кожній із новел головними героями є випадкові люди, чоловіки і жінки, які зустрілися у певних районах міста і з цього дня їх життя змінилося назавжди. Вони знаходять і втрачають, заново відкривають один одного в День міста, який містично поєднує їх долі.

Всі новели написані в легкому, любовному трагі-комічному жанрі, притаманному письменникові Леонову. Книга читається дуже легко і складається відчуття що все це відбувається на твоїх очах. Події розгортаються навколо читача, він мимо волі стає свідком драматичних і романтичних сцен. Книга допомагає глибше заглянути всередину Києва, зрозуміти чому одна з основних визначних пам’яток Києва – Кияни, які в ньому живуть. Ця книга передає дух міста, злегка п’янкий своєї романтичністю. Це книга про місто, в яке потрапивши лише раз – завжди захочеться повертатися. Про місто, в якому кожен знайде своє кохання.

Загалом книга, оптимістична і позитивна, для підняття життєвого тонусу. Це ваша можливість і ще раз закохатись у Київ!

На гостей презентації чекає фуршет, а на представників ЗМІ – книга у подарунок.

Презентація книги «Києве, я люблю тебе!» відбудеться 26 червня о 16:00 у галереї «Лавра», 2 поверх (вул. Лаврська, 7, вхід з Лаврського провулку).

Вхід вільний.

 .

Про автора:

«Києве, я люблю тебе» друга книга молодого автора. Перша – «Неписані правила» – вийшла друком у видавництві «Факт» у 2010 році.

За свої 30 років В’ячеслав Леонов встиг одружитися і розлучитися, пожити в Канаді, заснував і успішно розвинув бізнес з нерухомості в Москві. Об’їздив всю Кубу в пошуках натхнення, медитував на ГОА. Заснував благодійний фонд допомоги дитячим будинкам. Відповідаючи на питання, чи є у нього діти, віджартовуєтьсь, що двох племінниць, племінника, хрещениці і хресної, а також дитячого будинку йому поки цілком вистачає. Багатий особистий життєвий досвід, трагічні й кумедні історії, розказані людьми в різних містах, підштовхнули його до написання книги.