Письменник Томас Пінчон врешті погодився стати електронним

Відомий американський письменник дав згоду на видання в електронному форматі семи своїх романів і збірки оповідань.

 

Американський письменник Томас Пінчон (Thomas Pynchon) капітулював під напором цифрової епохи, давши згоду на видання в електронному форматі семи своїх романів і збірки оповідань, про це з посиланням на видавництво «Penguin Press» повідомила інформаційна служба французького телеканалу «TV5MONDE».
«Публікація творів містера Пінчона в цифровому форматі – мрія видавця», – заявила в поширеному прес-релізі президент «Penguin Press» Анн Годофф (Ann Godoff), додавши, що для її видавництва велика честь представити таким чином творчість одного з найпомітніших авторів другої половини XX століття. Сам літератор пояснив своє рішення бажанням розширити коло читачів.

Томас Пінчон, який 8 травня відзначив свій 75-річний ювілей, входить до числа основоположників «школи чорного гумору». Його творчість було відзначено Фолкнеровскою премією за кращий дебют (1963) та Національною книжковою премією (1973). Він відомий як досить дивний чоловік, він не любить фотографуватися і не любить давати інтерв’ю. Найбільш значними його творами вважаються романи «V» (1963), «Вигукують лот 49» (1966), «Веселка земного тяжіння» (1973), «Вайнленд» (1990), «Мейсон і Діксон» (1997) та інші.

Решетория