ДАПАШЛІВИ наступного тижня: тривають Літературна Країна Мрій та «FаnARTia», а також дивіться «Паперовий шлюб» і «Бабине літо»

Плануйте літні тижні заздалегіть. Рубрика «ДАПАШЛІВИ» допоможе вам у цьому, бо посилає вас тільки у пристойні місця. Ми самі туди ходимо. Давйте відпочивати разом!

 

 

 

У суботу, 23 червня, є сенс сходити на Літературну Країну мрій.  Справжнє літнє книжкове свято на відкритому повітрі вабить літературною сценою, літературною кухнею (смакота!) та різноманітними майстер-класами. Якщо ви фанат літератури, їжі та гарного настрою – вам неодмінно сюди.

 

 

У неділю, 24 червня, окрім чемпіонату з футболу піти можна хіба на класичну «Кайдашеву сім’ю» до театру Франка, адже деякі театри вже закрили нинішній театральний сезон.

 

 

 

У понеділок, 25 червня, є можливість відвідати грандіозну культурну подію під час «EURO 2012», яка вже на слуху під назвою «FаnARTia.ФанАРТія» . Оскільки спорт не вичерпує всього культурного життя, а фанати футболу можуть бути також і фанатами мистецтва, «FаnARTia.ФанАРТія»  Львів центром подій не менш видовищних та значущих, аніж виступи найвідоміших спортсменів. Але для цього потрібно запастися квитками до Львова.

 

Якщо квитків немає, то в Києві можна піти в театр Лесі Українки на комедію у 2 діях «Надто щасливий батько».

 

 

У вівторок, 26 червня, є нагода піти на «Паперовий шлюб». Ця нагода випадає не часто, бо вистава показується в рамках гастролів міжнародного театрального агенства «Арт-партнер XXI». Американець російського походження живе на віллі під Москвою і лікується від невідомої нам хвороби. Або не лікується, а просто симулює, щоб виправдати свій жахливий характер. У одній з головних ролей – Єлена Яковлева.

 

 

 

У середу, 27 червня, всі дивимось полуфінал Євро-2012, а вибрані ідуть на виставу «Урус-Шайтан», на прем’єру. Вистава про кошового атамана Івана Сірка. Тицяйте тут.

 

У четвер, 28 червня, театр Варпаховського, створений у Канаді, приїздить до Києва з виставою «Бабине літо». Це – смішна історія трьох жінок, яким уже давно за 50. Детальніше – отут.

 

Також у четвер розпочинається фестиваль «Трипільське коло». Хто хоча б один раз побував у цій атмосфері та відчув кайф відпочинку без алкоголю та тютюну, чи захопився здоровим способом життя, або просто відчув себе Трипільцем обов’язково приїде й цого року. Подробиці є тут.

 

 

У п’ятницю, 29 червня, вартує поїхати на вже згадану тут «FаnARTia», або можна сходити на «Весілля Фігаро» сюди.


Приємного відпочинку!

Побачимося на виставах та презентаціях!

Гарних вам книжкових новин і новинок!

І не забувайте читати рубрику «ДАПАШЛІВИ» на сайті «Друг Читача» щоп’ятниці.