Оголошено конкурс художнього репортажу від видавництва “Темпора”

Видавництво “Темпора” оголошує Конкурс художнього репортажу “Самовидець”.

Художній репортаж – це жанр на перетині журналістики та художньої літератури, це поєднання журналістської точності й об’єктивності з художньою виразністю тексту.

Навколишнє життя значно ліричніше, ніж найсентиментальніша елегія, страшніше, ніж найгостросюжетніший трилер, захопливіше, ніж найгероїчніший епос. Мета цього конкурсу – популяризувати в Україні якісний художній репортаж, оскільки цей жанр, на жаль, майже відсутній в українському культурному просторі.

До розгляду приймаються раніше неопубліковані художні репортажі українською мовою. Тематичних обмежень немає. Об’єктом може бути як власний під’їзд, так і найвіддаленіші куточки планети – люди, їх звичаї, ментальність, побут, праця, дозвілля. При цьому:

1. Автор повинен спиратися на власний досвід.
2. Автор повинен добре знати тему, орієнтуватися в інших текстах, написаних на вибрану тему, прагнути до об’єктивності.
3. Важливим елементом є влучні описи та живі діалоги з героями вибраної теми. Оповідь повинна бути не сухою газетною чи краєзнавчою, а саме художньою.

Розмір репортажу до 40 000 знаків.

Найкращі репортажі ввійдуть в альманах. Перша премія містить грошову винагороду і право видати книгу репортажистики у видавництві «Темпора».
Заявки на конкурс потрібно надіслати до 15 вересня 2012 р. на адресу: samovydets@gmail.com

У заявці необхідно вказати (ім’я, прізвище, рік народження автора, вибрана тема репортажу, короткий план, контактний телефон та мейл)

Готові репортажі приймаються до 15 грудня 2012 р.

Результати конкурсу будуть оголошені 15 лютого 2013 р.

Координатор проекту: Лесь Белей
Члени журі: Андрій Бондар, Антон Санченко, Тетяна Трофименко.
Телефон для довідок: 044 234 46 40

Друг читача