“Електрокнига” видало книгу для дорослих про хлопчика, який хоче залишатися дитиною

Видавництво електронних книжок “Електрокнига” видало повість Ані Гераскіної “Його звуть Міша… або Зорі в макаронах”, написану від імені маленького бешкетливого хлопчика.

Хлопчик живе у селі десь на Слобожанщині, говорить місцевим суржиком і любить всілякі експерименти.

Авторка Аня Гераскіна пише, що ця книга про хлопчика Мішу – не для дітей. Вона – для дорослих, щоб вони не забували, як воно бути дітьми.

Впродовж книжки з Мішею не трапилося якоїсь довгої пригоди, як у книжках Всеволода Нестайка або Марка Твена. Зате маленькі пригоди в цьому віці відбуваються щохвилини.

Авторка каже, що коли привезла книжку на свою історичну батьківщину – земляки її схвалили, сказали – “правильний Міша вийшов”. Обіцяли навіть замітку в районній газеті написати.

Аня Гераскіна – поетка, есеїстка, журналістка, учасниця багатьох літературних акцій і фестивалів, зокрема “Київські лаври”, “Московський відкритий міжнародний книжковий фестиваль”, Ubud Writers & Readers Festival. Неодноразово публікувалася у різноманітних інтернет-виданнях, альманахах, періодиці України та закордону.

Видавництво “Електрокнига” Засноване 2012 року для видання, перш за все, електронних книжок. “Мене звуть Міша…” – друга книжка, випущена під брендом “Електрокниги”. Першою була “Нариси бурси” Антона Санченка. Зараз готуються до друку тексти Яни Дубинянської та Галини Ткачук.

Як і всі книжки видавництва “Електрокнига”, “Зорі в макаронах” розповсюджуються умовно-безкоштовно. Тобто, її можна вільно скачати на сайті видавництва, але потім, якщо сподобається, то треба оплатити. Або ще можна замовити друковану версію. Бо Міша – хлопець просто незамінний.

Газета по-українськи