Помер лауреат Шевченківської премії Леонід Талалай

Сьогодні пішов з життя відомий український поет, лауреат Шевченківської премії Леонід Талалай. Про це повідомив народний депутат від фракції «БЮТ-Б» Павло Мовчан, повідомляє «Gazeta.ua».
«Він вчора попрощався з багатьма людьми. А сьогодні нібито його прибило кришкою в погребі. Жив на острові Жуків в халупці. Квартири не було», – розповів Мовчан. За його словами, Талалай кілька разів намагався накласти руки на себе. «Його дві останні публікації в «Літературній газеті» були прекрасні, але дуже песимістичні, – розповів поет Петро Засенко. – Не дивно, що таке сталося. Уже з віршів можна було зрозуміти, що з ним коїться щось недобре».

За словами Мовчана, дата похорону поки не визначена.

Леонід Талалай народився 11 листопада 1941 року в селі Савинці Савінського району Харківської області. У 1967 р. в Донецьку вийшла перша збірка його творів «Журавлиний леміш». У 1971 році закінчив Літературний інститут імені Горького в Москві. З 1976-го жив у Києві, видав 11 поетичних книг. За збірку «Вибране» 1993 року удостоєний Державної премії України ім. Шевченко.

Комментарии