ДАПАШЛІВИ наступного тижня: сальса-джаз, цигани, Богдан Бенюк, Олесь Ульяненко, Альбіна Позднякова та “Країна Мрій”

Літо літом, Табачник Табачником, а рубрика «ДАПАШЛІВИ» посилає вас тільки у пристойні місця. Ми самі туди ходимо. Давайте підемо туди разом!

 

У суботу, 16 червня, оригінальним вчинком буде відволіктися від Євро-2012 та розслабитися на сальса-джаз концерті у виконанні «Киев Big Band». Цього разу з українськими музикантами виступатимуть спеціально запрошені гості: вокаліст Френкі Васкес та саксофоніст Мітч Фроман. Розслабляємось тут.

 

Якщо це не подобається, то чекайте неділі у Фейсбуці чи на футболі.

 

 

У неділю, 17 червня, сходіть у театр оперети на прем’єру «Циганський барон». Захоплююча стихія пісенності у запальних ритмах чардашу і циганських мелодій, на тлі яких і народжується незвичайна історія всепереможного кохання. Усі ми соромимося бути, як цигани, але водночас потаємно мріємо про їхню розкутість. Словом, ухопіть мрію-удачу за косу.

 

 

 

У понеділок, 18 червня, ми ідемо… Що-що? «Глядачі на спектакль не допускаються»? А слабо перевірити у Театрі драми і комедії на лівому березі? То вперед.

 

 

У вівторок, 19 червня, ще одна прем’єрка. І цього разу – із Богданом Бенюком у головній ролі. «Дружина є дружина» під художнім керівництвом Богдана Ступки здивує вас у театрі Франка.

 

У середу, 20 червня, у всіх поціновувачів творчості  нонконформістів з’явилася можливість себе проявити і піти на презентацію книжки спогадів про Олеся Ульяненка «У знятому на плівці дні». Упорядник – Надія Степула. Видання приурочене до 50-ліття Олеся Ульяненка. Автори текстів та унікальних фото – Тарас Антипович, Світлана Божко, Михайло Бриних, Павло Вольвач, Світлана Поваляєва, Сергій Руденко та інші. Презентація відбудеться у книгарні «Є» традиційно о 18-00.

 

У четвер, 21 червня, відбудеться поетичний вечір львівської авторки Альбіни Позднякової. У авторки можна буде дізнатися не тільки про творчу кухню, а й про проблеми книговидавництва, адже цю нову свою книгу «Тяжіння» вона видала власними силами. Ця книга віршів схожа на коробку старих м’яких іграшок — ось ведмедик без лапи, ось зворушлива власноруч пошита лялька — і там, на дні (дочитай до дна!), ховається твоя особлива, твоя улюблена іграшка, про яку забув і яку — раптом, до болю — хочеться пригорнути. (І ще  одна новина по секрету тільки для читачів «ДЧ»: Альбіна недавно одружилася).

 

22  та 23 червня найкраще відвідати Літературну Країну Мрій. Про найцікавіші заходи тут.

Побачимося на виставах та презентаціях!

Гарних вам книжкових новин і новинок!

І не забувайте читати рубрику «ДАПАШЛІВИ» на сайті «Друг Читача» щоп’ятниці.