Остання книга трилогії Люко Дашвар роман «Гоцик» вже у продажу

 

Закінчення трилогії Люко Дашвар «Биті Є» – роман «Гоцик» вже у продажу у всіх книгарнях країни. Наклад нової книжки Золотого автора України, що вийшла у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля» склав 25 тисяч примірників, а сукупний наклад трилогії «Биті Є» перетнув ювілейну позначку у 100 тисяч примірників.

 

Трилогія «Биті Є», розпочалася першим романом «Макар» – це історія з життя молодого пристосуванця, що стала однаково цікавою, як для жінок так і для чоловіків. Друга книга «Макс» – розповідь про самозакоханого метросексуала, який намагається стати «справжнім чоловіком» за допомогою могутніх батьків. Третя книга «Гоцик» – історія бунтаря, який радше галопуватиме світ за очі, ніж осяде в батьківському маєтку й ходитиме за свиньми. У своїх мандрах він шукає чи то поглиненої Європою матері-заробітчанки, чи то сенсу буття. Когось Гоцик занапастить, когось урятує, та чи встоять його непохитні принципи у двобої з людською гідністю, дружбою та коханням?

 

Сама Люко Дашвар стосовно свого, як вона відмітила, улюбленого головного героя трилогії «Биті Є» Гоцика зазначає наступне: «Мені б хотілося хоч би на йоту стати такою, як Гоцик. Мати таку волю. Навіть не волю, а мати таку здатність вільно жити. Але навіть живучи вільно, треба обрати якийсь свій шлях. Гоцик теж має вибрати – реальні принципи чи химерне кохання».

Друг читача

  • DEXLEX

    ЧИТАЛ ЭТИ КНИГИ ВЗАХЛЕБ, ХОТЯ ПОСЛЕДНЯЯ ЧАСТЬ – НЕМНОГО ПЕРЕБОР С МИСТИКОЙ