Оголошено конкурс мистецьких проектів «Природа і культура»

Зміни навколишнього середовища, які відбуваються саме зараз, прямо перед нашими очима, вже давно не є всього лише питанням екологічної політики. Втручання у природу як з боку цілого суспільства, так і з боку окремої людини спричинюють глобальні наслідки, що стосуються знову ж таки як цілого суспільства, так і кожної людини окремо. Разом з кліматом зазнає змін і наша життєва культура. І тут вже ми маємо справу з культурою як такою – і не лише на рівні мови – та опиняємось там, де бере початок діяльність Goethe-Institut.

В рамках проекту «Нові зв’язки – нові перспективи» в регіоні Східної Європи та Центральної Азії Goethe-Institut оголошує конкурс Природа і культура, що має на меті підтримати діяльність екологів-активістів і дати їм на майбутнє нові імпульси для розгляду взаємодії навколишнього середовища і культури.

Якщо проект Вас зацікавив, Ви можете дізнатись деталі, завантаживши доданий файл «Інформація про проект». Прохання надсилати Ваші проекти поштою або кур’єром до 01.09.2012 на адресу Goethe-Institut в Алмати. З усіх питань щодо проекту просимо звертатись до куратора проекту Гульміри Жандибаєвої:

Teл.: +7 (727) 392 22 62; 392 22 65
Mail Symbol tgulmira.shandybajewa@almaty.goethe.org
Download Symbol Інформація про проект (PDF, 117 KB, російською мовою)

Гете-інститут