Кашею із сокири пригощатиме Літературна Країна Мрій

Зовсім скоро на Літературній Країні Мрій традиційно діятиме найвідвідуваніший, найулюбленіший майданчик серед жителів Країни Мрій! Це, звичайно, – Літературна кухня! Щороку організатори придумують нові цікаві кулінарні теми, які об’єднують письменників та читачів. Готувалися вже і юшки, і кулеші! Але цього разу це буде і найкорисніша їжа – бо каші – вони такі! – і найказковіша їжа – бо каша-то з сокири!

Так кашу з сокири з назвою «Повний відпад та затьмарення розуму» готуватиме знаний письменник, творець казкових світів, Олександр Есаулов. А допомагатиме йому на кухні буде його родина! Тож, хто хоче подивитися на власні очі родинне казково-кулінарне реаліті-шоу, приходьте о 16:30 у п’ятницю, 22-го червня!

 

Для нелюбителів злакових, як завжди, є альтернатива! Наприклад, страва «Потата від Тара-пати» від Лани Світанкової. Спеціально для великих і маленьких відвідувачів «Країни мрій» одна з авторок «Сольки і кухаря Тара-пати», а за сумісництвом – хранителька рецептів мудрого Тара-пати Лана Світанкова приготує родинну страву, рецепт якої не увійшов до книжки. Як ви вже зрозуміли, в основі цієї страви – картопля, а присмачать її звичайні і незвичайні інгредієнти, набір яких стане відомим істинним гурманам лише на Кулінарній «Країні Мрій»!Розклад Літературної кухні (у дворику музею Гончара)

22 червня, п’ятниця  

14:30-16:00 «Потата від Тара-пати» від Лани Світанкової (видавництво «Грані Т»).

16:30-18:00 Каша з сокири «Повний відпад та затьмарення розуму» від Есаулова Олександра

18:15-19:00 «Сценічні читання від театрального центру «Текст». П’єса Марисі Нікітюк «Дачі»

 

Літературна Кухня працюватиме для вас і в суботу, 23 червня, але про це читайте згодом!:)

.

Пам’ятайте: програма постійно оновлюється та доповнюється!

.

П’ята «Літературна Країна Мрій» пройде 22-23 червня.

.

Всі заходи та вхід на «Літературну Країну Мрій» БЕЗКОШТОВНІ.

.

Локація: Київ, Співоче поле (ст.м. Арсенальна)

.

«Літературна Країна Мрій» відбудеться за підтримки фонду Арсенія Яценюка «Відкрий Україну».

.

 

Ініціатор «Країни Мрій» – Олег Скрипка. 

Куратори «Літературної Країни Мрій» – Брати Капранови. 

.

Інформаційні партнери: 

Країна, Газета по-українськи, Український тиждень, ICTV, День, ЛітАкцент, Буквоїд, Книжкова полиця (ТРК «Рудана»), книжковий магазин «Читайка»Смачно, ДивенСвіт.