Знайдений театр, де ставили п’єси Шекспіра, виявився старішим за «Глобус»

У Лондоні археологи знайшли залишки театру XVI століття, в якому, скоріше за все, проходили прем’єри п’єс «Генріх V» і «Ромео і Джульєтта» англійського драматурга Вільяма Шекспіра, розповідає BBC-Russian.

Театр «Завіса», побудований в 1577 році і з’явився раніше знаменитого театру «Глобус».

Експерти з Музею Лондона виявили залишки стін галереї та внутрішнього двору театру в районі Шордіч. Вони сподіваються, що в цьому театрі знову будуть поставлені п’єси Шекспіра.

Ще в 2008 році Британські археологи стверджували, що виявили один з перших лондонських театрів. На їхню думку, залишки цегляної кладки трохи північніше кордонів середньовічного Лондона, датовані XVI століттям, були стінами театру, в якому англійський драматург Вільям Шекспір представляв публіці свої перші твори

«Одне з найбільших відкриттів останніх років» зможе пролити світло на ранній період творчості знаменитого автора «Гамлета» та «Отелло», заявляли співробітники лондонського музею археології. «Шекспір лежить в основі нашої культурної спадщини і нашої національної самоідентифікації. Це надзвичайно значуща знахідка», – говорив старший археолог Джо Лайон.

Newsru