Депутат-видавець проголосував за мовний закон Ківалова-Колесніченка. Ціна питання 300 тисяч?

Господар видавництва “Кріон” Народний депутат України Володимир Зубанов 5 червня 2012 року підтримав законопроект “Про основи державної мовної політики”, який нищить в Україні державну мову. Пан Зубанов, нагадаємо, є головою підкомітету з питань книговидання та книгорозповсюдження Комітету Верховної Ради з питань культури і духовності.

«Уперше за 20 років ми будемо голосувати за закон про мови, який влаштує переважну більшість жителів України. Певен, що в результаті його прийняття нам вдасться об’єднати громадян, що проживають у різних регіонах країни» – зазначив депутат.

А видавництво “Кріон” заявляє про себе так: “Видавництво «Кріон» видає книги в рамках національного патріотичного проекту «Україна: історія великого народу». Автори книг – найкращі фахівці інститутів історії та археології НАН України. Книги нашого видавництва неодноразово одержували найвищі нагороди на міжнародних книжкових виставках.”

А у фахових колах книжка видавництва “Кріон” “Україна – Європа. Хронологія розвитку” відома через те, що її вміст “позичено” з Вікіпедії, і крім того вона рясніє помилками.

Крім того стало відомо, що книжка видавництва “Кріон” “Україна: хронологія розвитку. Імперська доба.
1800-1917 рр.” увійшла до державної програми “Українська книга”. Ціна питання складає 343 тисячі гривень.

  • Igorrafailov

    Ось про нього сюжетик: Як нардеп книгу вкрав  http://www.youtube.com/watch?v=kz1rlEAJZFg&list=UU873u0JwnMw7IgJ0N2dlrbQ&index=10&feature=plcp