Кримські бібліотеки користуються популярністю, – міністр культури АРК

 

У Криму бібліотеки є найбільш масово відвідуваними установами культури. Про це журналістам повідомила міністр культури АРК Олена Плакида.

Вона зазначила, що про це свідчать показники відвідуваності 2011 року. «Минулого року бібліотеки відвідали близько 5 млн кримчан і гостей півострова. Це установа, яка дає доступ до інформації, оскільки головним носієм інформації все-таки залишається книга. Інтернет може завтра припинити своє існування, а книга залишається », – сказала міністр.
За її словами, на даний момент у Криму налічується 681 бібліотека, з яких 517 знаходяться в сільській місцевості.
«Сьогодні бібліотеки стають популярними, у тому числі і серед молоді. Ми виділяємо кошти на ремонти, поповнення книжкових фондів, на відкриття інтернет-центрів, організовуємо масу флешмобів. Бібліотеки стають дозвільними культурно-інформаційними центрами », – зазначила Олена Плакида.

Нагадаємо, з 2 по 10 червня в Судаку та інших містах Криму проходить XIX Міжнародна конференція «Крим 2012. Бібліотеки та інформаційні ресурси в сучасному світі науки, культури, освіти та бізнесу ». Конференція проводиться під егідою Міжнародної федерації бібліотечних асоціацій і установ (ІФЛА), яка є основним координуючим центром світового бібліотечно-інформаційного співтовариства, за підтримки Верховної Ради АРК і Ради міністрів Криму.
Головний організатор конференції – Державна публічна науково-технічна бібліотека Росії (Москва).

КИА