Конкурс: Євро-2012 пройде в дніпропетровській бібліотеці

У Дніпропетровську ніяк не можуть змиритися з тим, що футбольне свято пройде в сусідніх Донецьку та Харкові. Крім облаштування великого екрану на Фестивальному причалі, де будуть показувати прямі трансляції футбольних битв з українських і польських стадіонів, у місті вже встигли провести шкільне ЄВРО-2012. Несподівано не залишилися осторонь від футбольних баталій і … бібліотекарі. Центральна міська бібліотека оголосила про проведення свого Євро-2012.
Саме змагання буде складатися з трьох етапів – спочатку всі конкурсанти пройдуть спеціальний квест.
– Усі конкурсанти опиняться в образі вболівальників, які прибули на Євро, – розповіла заступник директора бібліотеки Лариса Савран. – Їм вручать картки з розписаними ролями та переліком завдань. Комусь дістанеться роль шотландця, який вдома забув свій кілт і йому треба буде знайти всі необхідні матеріали для того, щоб його «зшити». Всю цю інформацію він повинен шукати, користуючись фондом нашої бібліотеки. Буде в нас ще й роль тракториста з Дніпропетровського району – його завдання ми залишимо в таємниці. Після першого етапу залишаться 12 переможців.
Крім того, на цьому етапі учасники чемпіонату будуть вгадувати найзнаменитіших футболістів і демонструвати свої знання з  наймасовішого виду спорту на планеті.
Другий етап змагань виявить свого переможця на віртуальному футбольному полі – учасники розіб’ються на пари, виберуть собі певну збірну європейської країни і зіграють між собою на приставках Xbox в популярний у всьому світі футбольний симулятор «FIFA».
Решта два переможці змагатимуться в тому ж віртуальному футбольному бою зі … справжніми футболістами – противниками конкурсантів будуть гравці «Дніпра».
– Футбольний клуб пішов нам назустріч і пообіцяв надати деяких своїх футболістів, але, звичайно, не тих, які зараз у складі збірної готуються до чемпіонату Європи, – говорить Лариса Савран.
За словами заступника директора бібліотеки, переможець бібліотечного Євро отримає ексклюзивну фотосесію з футболістами «Дніпра».
Старт турніру заплановано на 9 липня, 12.00.

Для участі в конкурсі необхідно надіслати заявку на електронну пошту – library_dp@yahoo.com. Там необхідно вказати ПІБ, дату народження, місце роботи або навчальний заклад, телефон та електронну адресу. А також вказати, чи відвідує кандидат в учасники конкурсу матчі «Дніпра» на стадіоні і як часто. Більш детальну інформацію можна дізнатися за телефонами 45-05-57, 740-37-15.
Однак і це ще не все: за словами адміністрації бібліотеки, з 9 червня в читальному залі облаштують фан-зону для перегляду матчів ЄВРО-2012.
– У нас є великий екран, і ми будемо показувати трансляції всіх матчів, навіть самих пізніх, – підкреслила Лариса Савран. – Охороняти порядок буде міліція. До речі, в нашу фан-зону, яка буде безкоштовною, не можна буде проносити ніякого алкоголю і сигарет.

Комсомольская правда в Украине