Відомі переможці «Коронації слова»

 

Міжнародний літературний конкурс «Коронація слова» роздав золоті, срібні та бронзові відзнаки у номінаціях «Романи», «П’єси», «Кіносценарії», «Пісенна лірика», «Твори для дітей». Нагадаємо, що преміальний фонд Конкурсу складає 150 000 грн.

 

П’єси:

І премія –  «Кінець епохи». Надія Симчич (Київ)

ІІ премія – «Хліб по воді».  Василь Босович (Львів)

ІІІ премія – «Житіє Діогена Коринфського і Пінзеля Бучацького. Мирослав Лаюк (Київ)

.

ДИПЛОМАНТИ

«Алхімія Карла ХІІ, короля Швеції». Олег Миколайчук (Київ)

«Історія одного замаху». Oлександр Мардань (Одеса)

«Ніч вовків». Олександр Мірошниченко (Олександр Вітер) (Київ)

«Заручники». Василь Трубай (с.Халеп’я, Київська обл)

 .

П’єси для дітей:

І премія – «Лісова царівна і Зорегляд». Катерина Цимбаліст (Київ)

ДИПЛОМАНТИ

«Принцеса Фінеса та її друзі». Анна Коршунова (Суми)

«Кольори життя». Катерина Аксьонова (Львів)

«Гора щастя». Неля Шейко-Медведєва (Київ)

«На галявині та в підземеллі». Богдан Мельничук, Галина Шулим (Тернопіль)

«Навчи мене співати». Анна Багряна (Київ, Україна та Республіка Македонія)

 

.

Кіносценарії:

І премія – «Джульєти».  Надія Кошман  (Київ)

ІІ премія – «Біженка». Наталка Доляк (Вінниця)

ІІ премія – «Прапори свободи». Ілля Книш (Луганськ)

 

ДИПЛОМАНТИ

«Гніздо горлиці». Василь Мельник (Чернівці)

«Одного разу на Дикому Сході». Владислав Івченко (Суми)

«Гульнарá». Геннадій Завгородній (Дніпропетровськ)

«Родом з Городка». Ярослав Яріш (с.Ралівка, Львівська обл.)

 .

Кіносценарії для дітей:

І премія – «Карпатський кротон». Віктор Андрієнко, Ігор Письменний (Україна, Росія)

 

ДИПЛОМАНТ

«Мережина». Лана Ра (Київ)

 

Пісенна лірика:

I премія –  «Колискова ненародженому сину».  Анатолій Матвійчук (Київ)

ІІ премія – «Блюз кавового фусу».  Ігор Жук (Київ)

ІІІ  премія – «Нез’єднанні». Світлана Дідух-Романенко (Бориспіль, Київська обл.)

ДИПЛОМАНТИ

«Матінко-зозуленько». Любов Васильєва (Кременчук)

«Харакірі». Валентина Гальянова (с.Лука-Мелешківка, Вінницька обл.)

«Несказані слова». Галина Березюк (м.Радехів, Львівська обл.)

«А донечка моя уже дівча». Галина Ткач (Київ)

«Спить жінка в мене на плечі». Омелян Мацьопа (с.Шибани, Тернопільська обл.)

«Музика». Марія Влад (Київ)

«Кохаю». Оксана Ящук (м.Гнівань, Вінницька обл.)

«Весільний вальс». Валерій Фурса (м.Миколаїв, Львівська обл.)

.

Пісенна лірика для дітей:

І премія – «Рак». В’ячеслав Кукоба (Київ)

ДИПЛОМАНТИ

«Грибочок-господарик». Оксана Радушинська (Старокостянтинів, Хмельницька обл.)

«Веселий Дощик». Наталія Демéрс (Київ)

«Бабин котик». Роман Кусень (Львів)

Прозові твори для дітей:

І премія – «Ліга непарних шкарпеток».  Галина Вдовиченко (Львів) 

 І премія – «Все починається в 13».  Валентин Бердт  (Харків)

ДИПЛОМАНТИ

«Обережно, діти!». Марія Ткачівська (Івано-Франківськ)

«Казка-притча про Нетака». Олег Чорногуз (Київ)

 .

Романи:

І премія «Вві сні і наяву, або Дівчинка на кулі». Ольга Слоньовська (Івано-Франківськ) 

ІІ премія – «Необдумана Міловиця».  Зінаїда Луценко (смт. Цибулів, Черкаська обл.)

ІІІ премія – «Гра в паралельне читання».  Міла Іванцова  (Київ)

ДИПЛОМАНТИ

«Не вурдулаки». Світлана Талан (м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.)

«В Темнім Лузі, за Дунаєм». Юрій Коцегуб (смт. Нові Санжари, Полтавська обл.)

«Крамниця щастя». Анастасія Шевердіна (Луганськ)

«Загублена мама Веселої». Дана Дідковська (Київ)

«Капітан Алоїз». Олександр Гаврош (Ужгород)

«Серце гарпії». Марина Соколян (Київ)

«Тоталізатор». Олександр Куманський (Київ)

СПЕЦІАЛЬНІ ВІДЗНАКИ

Найкращий історико-патріотичний твір – «Червоний». Андрій Кокотюха (Київ)

Спеціальна відзнака за твір – «Ти прости мені все горе… Я любив..». Гарольд Бодикін (Сімферополь)

Спеціальна відзнака за унікальність висвітлення героя в документальному фільмі – «Будинок, який побудував Лукян». Олександр Рожен (Київ)

Найкращий твір на тему мандрів і подорожей – «Бот». Макс Кідрук (Київ)

Найкращий еротичний твір – «Курва». Христина Лукащук (Львів)

Ексклюзивний жіночий твір – «Нічниця». Жанна Куява (с. Софіївська Борщагівка)

Спеціальні відзнака від австрійського культурного форуму за твір – «Віртуалка». Ірися Ликович (Відень, Австрія)

Вибір видавця – «Хмарочос». Валентин Терлецький (Запоріжжя) 

 Друг Читача