Замість шансону в луцьких маршрутках звучатимуть українські вірші

У всіх маршрутних таксі міста Луцька планується замінити попсу і шансон на українські вірші, які будуть читати відомі у столиці Волині люди. Таке рішення було прийнято мерією міста, після численних скарг жителів міста на засилля в міському транспорті блатних пісень і попси.

Автор проекту Олена Сидорчук заявила, що записати вірші спеціально для пасажирів маршруток було вирішено для того, щоб підвищити культуру населення і позбавити українців від необхідності постійно слухати безглузді пісні та пісні з лайками.

Сидорчук розповіла, що вірші, які будуть звучати відтепер в маршрутках, будуть як авторськими, так і вже відомими творами українських класиків. На місцевій радіостанції готується до випуску перший диск віршованих творів. Крім того, в кінці кожного ролика буде звучати гасло, що закликає людей говорити українською мовою і відчувати себе українцем.

Сидорчук сподівається, що приклад жителів Луцька позитивно вплине на всі області України та місцеві влади всіх областей країни візьмуть його собі на озброєння.

Новости мира