Чернівецькі книгарні під загрозою винищення місцевою владою?

Чернівецька обласна рада підготувала проект рішення «Про реорганізацію обласних комунальних підприємств книжкової торгівлі» від 10 квітня 2012 р. (доступно на сайті Чернівецької обласної ради). Про це йдеться в групі Вконтакте «ЗАХИСТИМО ЧЕРНІВЕЦЬКІ КНИГАРНІ!».
Згідно з даним рішенням пропонується реорганізувати найбільш відомі чернівчанам книжкові магазини – «Букініст», «Технічна книга», «Наука», «Художня книга», «Лучаферул», «Здоров’я», «Каменяр», «Магазин навчально-наочного приладдя» шляхом злиття в обласне комунальне підприємство «Буковинська книга».
«Існує вагома підозра, що книгарні поліквідовують, а на їхньому місці з’являться нові бутіки, перукарні чи ще одне відділення банку», – турбуються засновники групи «ЗАХИСТИМО ЧЕРНІВЕЦЬКІ КНИГАРНІ!».
«Якщо ТИ вважаєш, що Чернівцям потрібні книгарні, приходь у Букініст і залиш свій підпис на зверненні до депутатів облради про зняття цього проекту рішення з голосування! Слідкуй за інформацією у спільноті і розповідай друзям! ЗАХИСТИМО ЧЕРНІВЕЦЬКІ КНИГАРНІ!», – закликають організатори акції.

Друг Читача