«Азбукове королівство магів і янголів» оголошує конкурс казок


Музей книги і друкарства України оголошує конкурс казок. Конкурс проводиться в межах третього Фестивалю української дитячої книги «Азбукове королівство магів і янголів» і триває з 1 травня 2012 року по 1 жовтня 2012 року.

Тема конкурсу – «Казки рідного краю». Приймаються твори українською мовою обсягом не більше 8 сторінок, надруковані у форматі word шрифтом – 14, інтервал – 1,5 за адресами, вказаними нижче. Потрібно вказати свій вік, сферу діяльності, контактний телефон.

Урочиста презентація творів переможців конкурсу відбудеться під час третього Фестивалю української дитячої книги «Азбукове королівство янголів та магів». Подарунком стане видання найкращої казки.

Музей запрошує до співпраці ЗМІ та дитячі видання для розповсюдження інформації про конкурс та інші організації щодо питань підтримки конкурсу, а також партнерів, зацікавлених у співпраці.

Контакти для листів з творами та пропозиціями:

Валентина Бочковська, куратор проекту valentbook@ukr.net,

музейна поштова скринька bookmuseum.ua@gmail.com.

Довідки за телефоном 280-66-23, 280-22-10

Музей книги і друкарства України розташований у Києві на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника (вул. Івана Мазепи, 21, корп. 9).

Literatura-ua