Центр Леся Курбаса атакують рейдери

Учора до Національного центру театрального мистецтва ім. Леся Курбаса надійшла позовна заява ДКП «Київжитлоспецексплуатація» до Господарського суду м. Києва про виселення Центру з його приміщення за адресою: вул. Володимирська, 23-В.

На думку директора Центру Неллі Корнієнко, замах комунальних організацій міста на державну власність, та ще й в такому розмірі, – акція незаконна. Адже на будівництво та придбання театрального обладнання впродовж 1999-2000 рр. було витрачено капітальних видатків з Державного бюджету України на суму близько 6 млн грн.

«Найприкріше, що цей акт комунального вандалізму відбувається не лише всупереч Законам і Указам Президента, а й ніби зумисне приурочений на виконання Постанови Верховної Ради про вшанування ювілею Леся Курбаса», – пише у листі-зверненні директор Центру.

Колектив Центру Курбаса звертається до всіх небайдужих з проханням підтримати та якнайширше інформувати громадськість про це свавілля. За детальною інформацією можна звертатися за тел.: 044-279-50-69.

.

Довідка. Державний Центр театрального мистецтва імені Леся Курбаса, створенний постановою Кабінету Міністрів від 12 грудня 1994 року, розпочав роботу 1995 року. У Центрі три підрозділи: науково-дослідний, художньо-театральні пошукові лабораторії, культурологічний відділ. Перевага надається генерації ідей, молодим силам і новітнім методам і методологіям, експерименту у найширшому художньому просторі (сьогодні не можна досліджувати театр поза цілісним художнім контекстом). (Джерело: h.ua)

.

Друг Читача