Найкращий еротичний твір відзначать на «Коронації слова»

Завтра, 31 травня, о 16.00 розпочнеться XII Церемонія нагородження Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». Переможці здобудуть золоті, срібні та бронзові відзнаки у номінаціях «Романи», «П’єси», «Кіносценарії», «Пісенна лірика», «Твори для дітей».

Крім основних нагород, автори отримають відзнаки від партнерів та друзів «Коронації слова». Серед таких відзнак є й доволі пікантна – «Найкращий еротичний твір», яку вручатиме поетка і за сумісництвом «кандидат еротичних наук» Леся Мудрак.

 

Нагадуємо, що 1 квітня традиційно «Друг Читача» розмістив на своєму сайті новини-жарти. Одна з них була про те, що Міжнародний конкурс романів, п’єс, кіносценаріїв та пісенної лірики про кохання «Коронація слова» оголошує про започаткування спеціальної премії за найкращий опис сексу в художній літературі «Спокуса». Поява спеціальної відзнаки «Найкращий еротичний твір» в анонсі Церемонії нагородження дає підстави вважати, що «Друг Читача» підштовхнув оргкомітет конкурсу до створення цієї відзнаки. Цікаво, якими будуть призи лауреату (-ам?) у цій номінації? Бо у першоквітневому жарті говорилося про 50 тисяч грн першому місцю:)

.

Слідкуйте за новинами з «Коронації слова» у нас на сайті, дізнайтесь імена переможців першими! А 1-го червня – чекайте на фоторепортаж з головної події цієї весни!

.

.

Програма Церемонії «Коронації слова»:

16.00 – 17.00 – зустріч гостей

16.30 – прес-брифінг

17.00 – 20.00 – нагородження переможців конкурсу

20.00 – 23.30 – танці та дружнє спілкування

Ведучі: Ольга Сумська і Зіновій Карач

Концертна програма: ILLARIA, група «VRODA», дитячі колективи «Зернятко» і «Янголятко», Едуард Романюта, Кирил Охріменко, гурт «Неділя», фольк-студія «Правиця», Богдан Бенюк, Наталя Сумська.

Танцювальна програма: Олександр Ярмола, гурт «Гайдамаки».

Місце події: Acco International, проспект Перемоги, 40-Б, Парк Пушкіна, М. Шулявська, Київ.

Акредитація ЗМІ: 067 232 50 20, press.koronatsiya1@gmail.com

Попередня акредитація обовязкова!

.

Друг Читача