Роздобудько пише жіночий роман для чоловіків

Письменниця Ірен Роздобудько працює над новим романом під назвою «ЛСД». Півроку тому вона презентувала нову книжку «Якби», закінчила роботу над іншим романом – «Той, хто не стріляв». 1 липня у нідерландсько-англійському видавництві «Ґлагослав» англійською мовою вийде її роман «Ґудзик».

«ЛСД» розшифровується як «Ліцей слухняних дружин». Це – жіночий роман для чоловіків. Дещо фантасмагоричний, соціальний. ЛСД – це ліцей, який існує як орден з давніх-давен. Тут готують слухняних жінок для олігархів. Виховують їх на радянських постулатах, часів наших бабусь і мам, які стояли за спиною чоловіка і подавали рушника чи чарку. І досі в деяких сім’ях так дівчат виховують. Як у звіринці. Готують їх як м’ясо для чоловіків. Хочу, щоб жінки не були м’ясом. Мають 10 постулатів: бути терплячою, слухняною тощо. Коли потрапляють у велике життя, де є не тільки олігархи, а й нормальні чоловіки, розуміють, що цей статут може призвести навіть до самогубства і вбивства. Що, власне, і стається», – розповіла письменниця.

Над новим романом Ірен Роздобудько почала працювати взимку.

«Мріяла про нього давно, ще з часів, коли працювала у жіночих журналах. Жінки такі питання ставили, що очі на лоба лізли. Ця книга вчитиме їх бути самодостатніми. Хочеться зняти з жінок і чоловіків рожеві окуляри щодо стосунків і життя взагалі. Недавно вийшли дві мої нові книжки, тому можу собі дозволити розтягнути задоволення написання. Досить активно йде, але не поспішатиму», – зазначила Ірен Роздобудько.
Gazeta.ua