Укрлітподкаст: сучасні письменники про українську літературу

Презентація в «Кабінеті»: незмінний модератор Юрко Кучерявий та письменник Володимир Хрущак. Фото: podcaster.org.ua

Тепер ранкові 30 хвилин можна приділити слуханню чудової української літератури від одного з найцікавіших україномовних подкастів. Український літературний подкаст – це читання та обговорення сучасними українськими письменниками, поетами та видавцями української прози та поезії.

З кожного подкасту можна дізнатися не лише про творчість конкретного письменника чи поета, але й про літературні жанри, особливості мови, тогочасну історію та культуру. Окрім цього, гості подкастів розповідають про свої творчі плани та ідеї. Ведуча подкасту літературний оглядач УП Ірина Славінська.

Укрлітподкаст – це ініціатива компанії PocketBook International та Obreey. Отже, якщо Ви хочете дізнатися що таке співомовка від Івана Малковича та послухати за що можна полюбити твори Івана Франка від Ірени Карпи, то завантажуйте його на iTunes або Obreey.

Для тих, хто хоче ще детальніше дізнатися про українську літературу, є можливість послухати творчість сучасних українських письменників у подкасті kabi.net. Kabi.net – це щотижневий аудіоподкаст, який записується під час зустрічі з молодими та вже відомими поетами і письменниками у львівській кав’ярні Кабінет. 117 випусків подкасту kabi.net можна прослухати та завантажити на сайті podcaster.org.ua.

За матеріалами Оpenstudy