Відомо імена переможців конкурсу імені Петра Яцика

На закритті ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика оголосили повний список школярів та студентів, які перемогли в конкурсі. Їхні імена заслуговують на те, щоб бути відомими не тільки у вузькому колу присутніх на заході, а й широкому читацькому загалу.

.

ПЕРЕМОЖЦІ

загальнонаціонального етапу ХІІ Міжнародного конкурсу з

української мови імені Петра Яцика

 

Школярі, студенти, які представлені до нагородження президентською стипендією:

Колотіло Анастасія – учениця 3-го класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №130 м. Одеси

Ростислав Лисюк– учень 4-го класу Великомихайлівський Навчально-виховного комплексу «школа-гімназія» Одеської області

Вікторія Плахотнюк– учениця 5-го класу Ватутінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Ф. Ватутіна Черкаської області

Іван Цуркан – учень 6-го класу Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27

Олена Чайка – учениця 7-го класу Баштанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Миколаївської області

Юлія Лупан – учениця 8-го класу Мирненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Київської області

Ірина Коплик – учениця 9-го класу Жовтневої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Сумської області

Марія Коваленко – учениця10-го класу Петриківської середньої загальноосвітньої школи Дніпропетровської області

Олена Федяй – учениця 11-го класу Вільшанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сумської області

Тетяна Стрельбіцька – студентка ІІ курсу Чернівецького медичного коледжу БДМУ

Христина Шалавило – студентка ІV курсу Самбірського державного педагогічного коледжу ім. І.Франка Львівської області

Світлана Кравченко – студентка ІІ курсу національного авіаційного університету м.Київ

Оксана Любінецька – студентка ІV курсу Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка

Аліна Лимоня – учениця ІІ курсу державного професійного навчального закладу «Синівський професійний аграрний ліцей»

 

Школярі, які посіли ІІ місце

 

Премії закритого акціонерного товариства «Оболонь», м. Київ (президент Олександр Слободян) отримали:

Колос Анна – учениця 3-го класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 м. Житомира

Бортніченко Владлена – учениця 4-го класу Уманської міської гімназії Черкаської області

Баштова Анастасія – учениця 5-го класу Миколаївського муніципального колегіуму

 

Премію Крайової управи братства ветеранів Української дивізії «Галичина» США ( голова – Петро Буняк) отримала:

Мачула Ангеліка – учениця 6-го класу Першої української гімназії ім. Миколи Аркаса

 

Премію Крайової управи братства ветеранів Української дивізії «Галичина» Австралії (голова – Теодозій Андрушко) отримала:

Пронь Мар’яна – учениця 7-го класу Старобогородчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Івано-Франківської області

 

Премію Михайла Савчука (Канада) отримав:

Ткач Олег – учень 8-го класу Баштанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Миколаївської області

 

Премію Союзу українок Австралії отримали:

Перетятько Вікторія – учениця 9-го класу Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – гімназія» Черкаської області

Спільник Христина – учениця 10-класу Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка

 

Премію Фармацевтичної фірми «Дарниця», м. Київ (генеральний директор – Володимир Загорій) отримала:

Богославець Софія – учениця 11-го класу Спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 м. Львів

 

Школярі, які посіли ІІІ місце та заохочувальні премії:

 

Премію закритого акціонерного товариства «Оболонь», м. Київ ( президент Олександр Слободян) отримали:

Степова Анна – учениця 3-го класу Скадовської гімназії №1

Липчей Ніколь – учениця 4-го класу Свалявської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №4

 

Премію Крайової управи братства ветеранів Української дивізії «Галичина» США ( голова Петро Буняк) отримала:

Підгорна Олександра – учениця 5-го класу Узинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Київської області.

 

Премію Михайла Савчука (Канада) отримала:

Кіскіна Владислава – учениця 6-го класу Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20

 

Премію Крайової Управи Братства ветеранів Української дивізії «Галичина» Австралії (голова Теодозій Андрушко) отримала:

Котова Діана – учениця 7-го класу гімназії №1 ім. А.П.Бистріної Одеської області

 

Премію Союзу українок Австралії отримали:

Паневська Наталія – учениця 8-го класу Чернівецької гімназії №1

Янковська Любов – учениця 9-го класу гімназії № 8 м. Севастополь

 

Премію Леоніда Ліщини (Канада) отримала:

Равчук Олена – учениця 10-го класу Шепетівського навчально-виховного комплексу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів-гімназії Хмельницької області

 

Премію Фармацевтичної фірми «Дарниця», м. Київ (генеральний директор – Володимир Загорій) отримала:

Івчик Тетяна – учениця 11-го класу Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ №12 з вивченням іноземних мов Київської області

 

Відзнаки Ліги українських меценатів за любов до української мови та активну участь у конкурсі отримали:

учениця 3-го класу Чернівецької спеціалізованої школи №7 Чернівецької області Іліка Катерина;

учениця 4-го класу Навчально-виховного комплексу СЗШ № 4 – ліцей вінницької області Агапій Марина;

учениця 4-го класу Спеціалізованого навчально-виховного комплексу «Пролісок» з поглибленим вивченням англійської мови Закарпатської області Шебела Валерія;

учениця 8-го класу Сквирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Київської області Омельченко Юлія;

учениця 11-го класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 ім. М.Коцюбинького Вінницької області Якимова Катерина;

 

Студенти та учні профтехосвіти, які посіли ІІ та ІІІ місця

 

Премію Степана Горлача (Канада) за друге місце отримав:

Олександр Тирон – студент ІІІ курсу державного навчального закладу «Михайлівське вище професійне училище»;

 

Премією Миколи Латишка (Канада) за третє місце отримав:

Денис Попов – учень ІІ курсу Маріупольського вищого металургійного професійного училища ;

 

Переможці серед студентів І та ІІ рівнів акредитації:

 

Премію Василя Мойсяка (Канада) друге місце отримала:

Катерина Кононенко – студентка ІІ курсу Глухівського коледжу ім. С. А. Ковпака Сумського національного аграрного університету;

 

Премію Андрія Комаровського за друге місце отримала:

Марія Хрупа – студентка IV курсу Путивльського педагогічного коледжу ім. С. В.Руднєва Сумської області;

 

Премію Михайла Савчука (Канада) за третє місце отримав:

Андрій Бордіян – учень І курсу Одеського автомобільно-дорожнього коледжу Одеського національного політехнічного університету;

 

Премією Михайла Косіва (Київ) за третє місце отримала:

Аліна Гуща – студентка ІІ курсу Лебединського педагогічного училища ім.А.С.Макаренка Сумської області;

 

Переможці серед студентів IV та V рівнів акредитації:

 

Премію закритого акціонерного товариства «Оболонь», м. Київ ( президент Олександр Слободян) за друге місце отримала:

Тетяна Домненко – студентка ІІ курсу Полтавського національного технічного університету ім. Ю.Кондратюка;

 

Премію Фармацевтичної фірми «Дарниця», м. Київ (генеральний директор – Володимир Загорій) за друге місце отримала:

Ганна Кобилякова – студентка VI курсу Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка;

 

Премію Союзу українок Австралії за третє місце отримала:

Мар’яна Болюк – студентка ІІІ курсу Івано-Франківського національного медичного університету;

 

Премію Лесі Ткач за третє місце отримав:

Микола Гуцуляк – студент ІІІ курсу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича.

 

Військові:

Премію Ольги та Юрія Татарків (Канада) отримав ліцеїст Київського військового ліцею імені Івана Богуна Віталій Дерев’янченко – за перше місце.

Премію Олександра Харченка (Канада) отримав курсант Військового інституту Київського національного університету ім. Т. Шевченка Олена Момот – за перше місце.

Премію Олени Лисик ( у пам’ять про чоловіка Юрія Лисика) отримали солдат Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба Владислав Снаговський – за перше місце та слухач Національного університету оборони України Олексій Ворощук – за друге місце.

Премію Ліди Палій (Канада) отримав ліцеїст Київського військового ліцею ім. Івана Богуна Андрій Давидюк – за друге місце.

Премію Ігоря Мірецького (Канада) отримав ліцеїст Київського військового ліцею ім. Івана Богуна Ігор Плис – за друге місце.

Премію Івана Турбая ( на вшанування 100-річчя з дня народження критика, журналіста Турбая Івана Григоровича) отримала студентка Кафедри військової підготовки Національного університету «Одеська юридична академія» Катерина Черницька – за друге місце.

Премію Василя Чупринди (Канада) отримав ліцеїст Київського військового ліцею ім. Івана Богуна Юрій Самусь – за друге місце.

Премію Голода Андрія Петровича отримав курсант Академії Сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного м. Львів Любомир Яцків – за третє місце.

Премію Михайла Савчука (Канада) отримує курсант Академії військово-морських сил ім. П.С. Нахімова м. Севастополь Павло Гєорг – за третє місце.

Фотографії Володимра Коскіна 

Укр.літ