Г’ю Лорі та літератор Стівен Фрай робитимуть новий проект

Літератор і комік Стівен Фрай возз’єднується з коміком і музикантом Г’ю Лорі, з яким подружився ще в Оксфорді і прославився завдяки комедійним серіалам «Чорна гадюка» (Blackadder), «Шоу Фрая та Лорі» (A Bit of Fry & Laurie, 1989-1995) і «Дживс і Вустер» (Jeeves and Wooster). Про це повідомив сам Фрай в понеділок у своєму Twitter.

«Ми з Лорі затіяли спільний проект і скоро знову будемо працювати разом. Вибачте за таємничість – розповім більше, як тільки зможу», – говорить цей запис.

В останні вісім років життя Лорі займався, головним чином, зйомками серіалу «Доктор Хаус» (House MD). За роль геніального діагноста Хауса актор отримав два «Золотих глобуси» і цілу колекцію інших нагород. Проте останнім часом аудиторія серіалу почала скорочуватися, і канал Fox прийняв рішення завершити його на восьмому сезоні. Остання, 177-а серія, буде показана 21 травня.

У перервах між зйомками Лорі записав блюзовий альбом.

Стівен Фрай тим часом знімався у фільмах «V – значить вендета», «Шерлок Холмс: гра тіней» і «Хоббіті». Також він випустив кілька книг, в тому числі «Неповну і остаточну історію класичної музики», «Стівен Фрай в Америці» і «Хроніка Фрая».
Gazeta.ua