Тетяна Ковтун презентує книгу про пошуки кращої долі за кордоном

17 травня о 18:30 відбудеться презентація книги Тетяни Ковтун «Вирій загублених душ» – авантюрного роману з насиченим сюжетом і незчисленними перипетіями.

На початку двотисячних років випускниця університету Аня Легкоступ намагається самоствердитися як педагог, а згодом – як підприємець, але зазнає фіаско.
Керована «досвідченою» матусею, героїня швидко зрозуміла й прийняла як закон: у цьому світі кожен – сам за себе… І стало їй на батьківщині тісно, закортіло чужого вирію-раю… Летіла туди як на крилах, вірячи у свою щасливу зорю…
Нелегальна робота попелюшкою в одному з італійських готелів… А це лише початок. Згодом вона долає нелегкий шлях до свого нового статусу – громадянки Франції, працівниці авторитетної дипломатичної установи. Обдарованість, гострий розум і особливий душевний склад допомагають молодій жінці пристосуватися до життя в інших країнах і з гідністю реалізувати себе як особистість.

Та чи, дійсно, нашим людям живеться краще за кордоном??? Спеціаліст із питань міграції Тетяна Ковтун презентує свою книгу «Вирій загублених душ» і детально розповість про «закордонне життя» 17 травня о 18:30 в магазині Книги (вул. Пушкінська, 8-А)

Вхід вільний.

Тетяна Ковтун – журналіст із великим стажем роботи, відзначена журналістською премією імені Гришина. Нині займається літературною творчістю.

З-під її пера вийшло два романи – «Не повертайся спиною до звіра» та «Вирій загублених душ», а також кіносценарій «Блюз білих ночей», лібрето «Мій чарівний принц» за Оскаром Уайльдом і тексти пісень.

.

Також в магазині «Книги» (вул. Пушкінська, 8-А) у травні відбудуться наступні заходи:

24 травня, четвер, 18:30 – презентація книги Ганни Чіпко «Примхи амура»

29 травня, вівторок, 18:30 – презентація книг Міли Іванцової

.

Друг Читача