Співробітницю Капранових викрали люди з прокуратури

Галина Головачова, арбітражний керуючий ліквідацією ТОВ «Міжнародна книга» розповіла про подробиці вчорашнього викрадення після зустрічі з  Головою управління культури КМДА Світланою Зоріною.

«Після того, як ми із Зоріною оформили документи у нотаріуса, вона вручила мені згорток з грошима в погашення боргу «Міжнародної книги» перед кредиторами. Я навіть не відкрила згорток, бо звикла довіряти людям. Але за кілька секунд на мене налетіли кілька дужих чоловіків, скрутили руки назад, забрали сумку, гроші, телефон, ключі від машини. Поруч була подруга, то й у неї забрали телефон.»

Галина перебувала у стані шоку і це зрозуміло.

«Вони сіли за кермо моєї машини, сказали, що машину конфіскують і стали ритися в багажнику, бардачку, салоні, сумках. Нічого цікавого не знайшли, тому стали погрожувати, лаялись матом. В результаті привезли мене до прокуратури».

Галині не дали зв’язатися з адвокатом, не дозволили зробити жодного дзвінка. Донька Галини 10 років, яка була вдома сама, постійно телефонувала мамі, Галина просила слідчих дозволити їй сказати доньці, що вона жива і здорова, але вони не дозволили. Натомість пообіцяли, що три дні триматимуть в ізоляторі і не дадуть зв’язатися з адвокатом. Під таким тиском Галина погодилася підписати все, що вони скажуть. Вони надрукували на комп’ютері багато різних паперів, які вони підписала і вручили їй постанову про відкриття кримінальної справи. Потім відпустили.

Зараз юристи працюють над оцінкою цієї ситуації і планом подальших дій. На 17 травня заплановано прес-конференцію за участі Галини Головачової та Віталія Капранова, на яку буде запрошено представників Прокуратури і саму Зоріну. Прес-конференція відбудеться 17 травня о 12:00 в інформаційній агенції «Регіональні новини» (вул. Хрещатик, 10-Б, 3 поверх, оф. 8; тел.: 067 328 32 03 – Анна).

Віталій Капранов, представник головного кредитора «Міжнародної книги» оцінює ситуацію, як спробу шантажу і тиску на арбітражного керуючого з метою не допустити витіку в пресу інформації про причетність Зоріної до махінацій ТОВ «Міжнародна книга» та її «двоєженстві» – тобто обійманні одночасно двох посад в КМДА та комерційній структурі. Адже ця інформація зашкодить Зоріній, яка є активним членом команди Олександра Попова перед виборами мера Києва.

Друг Читача