Збільшення фінансування культури у 2013 не буде, – заявив Яворівський

Фінансування культурної галузі у 2013 році буде таким же, як і цього року. Про це в розмові із журналістом УНН сказав Голова Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності Володимир Яворівський.

«Наразі ще не подано до ВР остаточної версії бюджету 2013 року, тому я можу говорити лише про те, що знаю з якихось інших джерел. Я мушу вам сказати, що фінансування культурної галузі, як і в минулорічному бюджеті, має просто жалюгідний обсяг. Воно не сягає навіть 2 млрд – це при існуючій інфляції і таке інше. Фінансування галузі залишиться на колишньому рівні, приблизно 1 млрд 680 млн», – сказав В. Яворівський.

Нагадаємо, як повідомляв УНН, київська влада розпочала пошуки інвесторів для створення у столиці сучасної художньої арт-галереї.

«Вартість проекту складає 2,5 млн грн. Збудують галерею за гроші інвесторів. Для киян вхід у галерею буде безкоштовним, а інвестор зможе заробити, здаючи її під різні виставки. Цей проект цікавий інвестору, адже його можна реалізувати за кілька місяців», – пояснив Крамаренко.

УНН