«Київські лаври в Харкові» відзначать ювілей Семенка, Курбаса і Сковороди

19 травня з 17.00 до 24.00 за адресою: Харків, вул. Фрунзе, 6 (ст. м. «Архітектора Бекетова» або «Пушкінська») відбудеться Ніч музеїв.

Ніч музеїв – це щорічна акція, присвячена Міжнародному дню музеїв. Цієї ночі музеї всього світу відкривають свої двері для відвідувачів увечері та вночі. Харківський літературний музей запрошує вас приєднатися до програми

 

(ювіляри 2012 року: Курбас-Семенко-Куліш-Сковорода-Хоткевич та «Червона фіра»)

 

Саме цим знаковим постатям української літератури будуть присвячені бліц‑екскурсії в експозиції музею, у яких цього візьме участь також Національний літературно-меморіальний музей Г.С.Сковороди.

Крім того:

 

о 15.30 – початок квесту від Олександра Савчука та Дениса Вітченка «Український архітектурний модерн Харкова». Дізнайтеся про перлини української архітектури нашого міста в цікавій ігровій формі! Зустріч біля Літературного музею о 15.30. Кінець о 17.30. З собою мати зручне взуття.

17.00 – 18.00«Київські лаври в Харкові»: поетичні читання за участю Олександра Ірванця, Богдана‑Олега Горобчука, Любові Якимчук (Київ), Олега Коцарева, Ростислава Мельникова (Харків), Марціна Сендецького (Варшава), Андрія Родіонова, Даніла Файзова, Юрія Цвєткова, Ніколая Звягінцева, Сергія Шестакова (Москва)

18.00 – 18.15відкриття «Ночі в Літмузеї». Оголошення результатів квесту «Український архітектурний модерн Харкова», нагородження переможців

18.00 – 24.00 виставка Юліани Алімової у літмузейному садку «Красиві. Справжні. Живі:  портрети красенів-митців, яким завжди було що сказати і про що помовчати»

18.00 – 21.00вуличний атракціон «Питання-відповіді»: дізнайтеся більше про Літмузей

18.00 – 24.00блискавичні тури музеєм у групах: групи формуються біля входу музею кожні 15 хв. (+спеціальна програма для дітей в експозиції «Воскресіння»)

18.15 – 21.15 рок-концерт за участю deliKate, Raskardaš Orkestar, а також Сергія Жадана та гурту «Собаки в космосі» (на подвір´ї музею)

21.30 – 23.30кіно-концерт. Показ чорно-білого кіно в музичному супроводі групи «SVITER» (на подвір’ї музею)

Музейний простір