ДАПАШЛІВИ наступного тижня: цианістий калій, Шевченкові хрущі, Роговцева і свята

Цього тижня ми не дамо вам нудьгувати вдома, бо за цікавими подіями у літературі та в театрі ми слідкуємо за вас. Для цього і створена рубрика «ДАПАШЛІВИ». Хоч і багато цього тижня свят, але після вилазки на природу можна переключитися на не менш прекрасне мистецтво.

 

У суботу, 28 квітня, якщо хочеться полоскотати нерви, варто йти на виставу до Палацу «Україна» (мала зала) на чорну комедію «Цианістий калій… з молоком чи без?». Це дивний спектакль, бо його ніяк не можна було зробити звичайним. Серед ролей: Лаура. Удень – журналіст, ввечері – маніяк-убивця. Енріке. Удень – дизайнер, увечері – герой-коханець. Дон Грегоріо. Удень має 25, вночі – 92. Інтригує? Тоді не баріться купити квиточки, бо вже не так багато часу залишилося.

16:00 – «…Бути…». Драматичний театр ім. Івана Франка

19:00 – «Ромео і Джульєтта». Драматичний театр ім. Івана Франка

19:00 – «Сон смішної людини». Драматичний театр ім. Івана Франка

19:00 – Роберто Зукко, Театр  «Вільна сцена»

19:00 – «Маленький принц». Театр пластичної драми на Печерську.

19:00 – «Чайка» (Б.Акунін) Театру «Образ». Національний палац мистецтв «Україна»

19:00 – «Шантрапа». Театр «Колесо»

Для дітей

11:00 – «Слоненя». Київський державний театр ляльок

12:00 – «День народження принцеси» Київського театру «Каскадер». Національний палац мистецтв «Україна»

12:00 – «Попелюшка». Драматичний театр ім. Івана Франка

13:00 –  «Дюймовочка». Київський державний театр ляльок

15:00 – «Золоте курча». Київський державний театр ляльок

17:00 – «Червона шапочка». Київський державний театр ляльок


У неділю, 29 квітня, найліпше піти подивитися хрущів у лісі, яких стає усе менше. Якщо так піде, то вірш Шевченка про хрущів і вишні стане анахронізмом. А там і Антонич, що «був хрущем» на вишнях Шевченка, теж  стане мало кому зрозумілим текстом. Отак і зістарюється укрлітература.

19:00 – «Дракула» Київського театру «Касадер». Національний палац мистецтв «Україна»

16:00 – «Дорогу красі». Драматичний театр ім. Івана Франка

19:00 – «Буря». Драматичний театр ім. Івана Франка

19:00 – «Шантрапа». Театр «Колесо»

Для дітей

11:00 – «Гусеня». Київський державний театр ляльок

12:00 – «Пригоди черепашок нінзя». Драматичний театр ім. Івана Франка

13:00 – «Кіт у чоботях». Київський державний театр ляльок

15:00 – «Вовк і козенята». Київський державний театр ляльок

17:00 – «Золотий ключик». Київський державний театр ляльок

 

У понеділок, 30 квітня, вихідний, у який треба відпочити якось легко, з огляду на те, що понеділок – день традиційно важкий.

 

У вівторок, 1 травня, можна піти на якийсь парад, але краще на природу. Земля вже прогрілася, тож без шашлику тепер ніяк 🙂 Навіть сумнівні державні свята можна відсвяткувати офігезно. Для тих, хто не збирається на природу, пропонуємо піти до театру «Колесо» на комедію «Примадонни».  Вам гарантований гарний настрій, хоча по дорозі до театру ви навряд будете у гарному гуморі, адже театр «Колесо» знаходиться на улюбленій вулиці киян та гостей міста – Андріївському узвозі. Зараз його не впізнати🙁

 

 

У середу, 2 травня, одразу після першого робочого післясвяткового дня, о 19-00 можна сходити на прем’єру вистави за участі Ади Роговцевої, що має назву «Вася має задзвонити». До приватного пансіону Рути приїздять давні знайомі і нові гості: бізнес-леді Люля, художниця Ліля, німецький психіатр Фогель та колишня арфистка Рената з сином. Хочете знати, до чого тут Вася, купуйте квитки до Театру драми та комедії на лівому березі.

 

У п’ятницю, 3 травня, на  вас чекає прем’єра від театру імені Франка. Це п’єса про легендарного актора Фредерика Лемерта, права на яку вполювали тільки тепер. У виставі «Фредерік або бульвар злочину» з Лесем Задніпряним у головній ролі можна побачити і любовні пристрасті та творчі злети і падіння. Одне те, що Леметр буд другом Дюма, радником Гюго, а акторка Жорж – коханкою Наполеона. Сумно, що актори розплачуються за успіх у вигаданому світі, оскільки не знають, ким вони є насправді. Ходіть сюди о 19-00.

 

Побачимося на виставах та презентаціях!

Гарних вам книжкових новин і новинок!

І не забувайте читати рубрику «ДАПАШЛІВИ» на сайті «Друг Читача» щоп’ятниці.