Вірші Ліни Костенко до Євро – 2012 покажуть у театрі імені Франка

Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка присвятив виставу українській столиці, яка буде приймати 5 матчів Євро-2012, у тому числі фінал турніру. Новостворену постановку в театрі демонструють вперше, повідомляє інфоцентр “Україна 2012”.

Її  режисером став Олександр Білозуб. Створене ним дійство втілює в собі щось посереднє між виставою та концертом. За півтори години постановки звучить 12 пісень про Київ. До концертної програми включені такі відомі твори, як “Знову цвітуть каштани” і “Києве мій”. Також до вистави входять ще 6 віршів, більшість з яких твори Ліни Костенко. Всі вони передають  атмосферу міста останніх 50-ти років.

Постановку “Як тебе не любити, Києве мій” театр включив до культурної програми до Євро-2012. За словами режисера вона буде актуальною і до Дня Києва.

Як повідомлялося раніше, проведення в Україні чемпіонату Європи 2012 року з футболу за умови доброї організації свята може стати великою культурною подією.

“В Україну приїдуть європейці, які люблять план дій і зрозумілість. Тож для нас мало усвідомлення, що нам є чим гордитись і нам є що показати. Це – правда. Проте необхідно створити і культурне тло, і можливості для гостей познайомитись з країною з найкращого боку”, – запевнив актор театру імені І. Франка Остап Ступка.
 УНН