Столиця у травні прийме VIІІ Міжнародну книжкову виставку-ярмарок

З 17 по 20 травня 2012 року в приміщенні Національного центру культурного та ділового співробітництва «Український Дім» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться VIІІ Київська міжнародна книжкова виставка-ярмарок, засновником і організатором якої є Держкомтелерадіо України.

Про це повідомили у прес-службі Кабінета міністрів, передає ГолосUA.
Чотири дні поспіль експонуватимуться кращі зразки книжкової продукції, випущеної вітчизняними та зарубіжними видавництвами. Тут буде представлено художню, історичну, краєзнавчу, дитячу літературу на будь-які смаки та уподобання. Відвідувачі виставки зможуть придбати книжки за цінами виробників.
Під час проведення VIІІ КМКВЯ діятиме «Літературний салон», де усі бажаючі зможуть поспілкуються як з відомими сучасними письменниками, так і з молодими талановитими літераторами-початківцями. У рамках виставки щодня проходитимуть презентації книжкових новинок, круглі столи, майстер-класи, автограф-сесії, брифінги, відкриті дискусії з актуальних питань книговидання та книгорозповсюдження. У статусі Почесного гостя до участі у VIІІ Київській МКВЯ запрошено Консультативну Раду видавців СНД.
Минулого року у VІІ Київській міжнародній книжковій виставці-ярмарку взяли участь понад 200 видавництв і видавничих організацій різних форм власності. Свою продукцію експонували видавці з Австрії, Азербайджану, Болгарії, Ізраїлю, Ірану, Румунії, Куби, Кореї, Китаю, Литви, Словенії, Італії, Туреччини, а також постійні партнери-видавці з Росії, Білорусії та Польщі.

ГолосUA