На гастрономічному фестивалі згадували кулінарні книги невістки Франка

На першому гастрономічному фестивалі «Львів на тарілці», який тривав 20-22 квітня, згадували книги невістки Франка.
Про секрети приготування страв галицької кухні детально написала ще у 30-х роках минулого століття Ольга Франко, невістка письменника Івана Франка, дружина Петра. Ольга два роки студіювала у Відні на кулінарних курсах при Вищій школі сільського господарства. У 1929 році видала «Першу українську загально-практичну кухню», до якої передмову написав її чоловік.

У цій книзі і є чимало таємниць галицької кухні. Для прикладу, щоб не висихали свинячі ребра, Ольга Франко радила запікати їх великим шматком, перед цим натерти сіллю і майораном. І лише перед подачею на стіл розрізати і присмажити з дрібно порізаною цибулею та з яблуками. А ось перші страви галицької кухні особливі тим, що їх заправляють сметаною, додаючи трішечки борошна, щоб сметана не згорнулась. Український борщ, за рецептом Ольги Франко, не лише з квасолею, але й баклажанами.

У другій книжці «Всенародна кухня», виданій у 1937 році, Ольга Франко пише про поживність їжі. Вона була переконана, що більшість недуг у людини від неправильного харчування. Ольга Франко радила на вечерю не їсти м’ясні страви, а тим, хто має сидячу роботу, варто обмежити споживання картоплі, яка легко приводить до ожиріння.

До 1983 року, до дня смерті Ольга Франко щодня очікувала на свого чоловіка Петра, який загинув у 1941 році від рук енкаведистів. Але родина нічого не знала про його смерть, а тим паче про місце поховання. Тому Ольга Франко понад  40 років вірила, що ось-ось зайде чоловік у помешкання. Відтак на обідньому столі завжди була застелена домоткана біла скатертина…

Львівські ресторатори для приготування страв для галицького фестивалю використовують лише якісні продукти місцевого виробника. До слова, Ольга Франко радила господиням вимагати від міської влади, щоб та запровадила ретельну перевірку харчів на ринку, бо «неможливо вимагати, щоб кожна господиня запровадила в себе малу хімічну робітню з різними кислотами та іншими дорогими приладами», – писала Ольга Франко.

За матеріалами Радіо «Свобода»