Львівський міжнародний дитячий фестиваль роздає слонів

З 27 до 29 квітня в Палаці мистецтв (Львів, вул. Коперника, 17) вшосте відбудеться Львівський міжнародний дитячий фестиваль.

Протягом трьох днів відвідувачі зможуть провірити свою майстерність в малюванні, скульптурі, боді-арті, скрапбукінгу, сумі-є, кулінарії, миловарінні та ще 60 видах майстер-класів, купити книжки, пограти в 100 різних настільних ігор і навіть зробити пластиліновий мультфільм, – повідомляють організатори.

Так, дітям пропонують протягом всього фестивалю грати в гру «Збирай слонів». Учасникам потрібно збирати наклейки з різнокольоровими слонами – символами фестивалю. Наклейки можна отримати, відвідавши різні заходи фестивалю. Слонів будуть роздавати письменники, майстри і навіть «зірки».  Серед слонів – слони книжкові (за купівлю книжок та участь в літературних зустрічах), творчі (за участь у майстер-класах) та слони ігрові (за участь у фестивалі настільних ігор «Ігрова сфера»).

Цікаво, що один з майстер-класів на фестивалі проведе відомий польський автор коміксів Артур Вабік, який зараз працює над коміксом за романом «Ворошиловград» Сергія Жадана.

Кожен активний учасник фестивалю, який відвідає не менше 4-х заходів, отримає нагороду.
Чим більше «слонів» збере учасник, тим цінніший приз він може отримати.
На учасників чекає 6 000 різноманітних подарунків: «Кока-кола», сувеніри, книжки, квитки на екскурсійний Чудо-тур, пристрої для читання електронних книжок та головний приз – планшетний комп’ютер.

Друг Читача