У Рівному з’явилося метро для читачів

У Рівному стартував оригінальний проект «Година в МЕТРО», аналогів якому допоки немає в Україні.  Організатори визначають його, як платформу для взаємодії літературного і театрального, цікавих книг й майстерності актора, яка стає цікавинкою в культурному житті міста.

Проект стилізований під поїздку в метро, адже побутує думка, що в київському метрополітені читають найбільше з-поміж інших підземок Європи. І саме цю ідею  заклали як основну в «Годині в МЕТРО», – повідомляють організатори «Другу Читача».

На першому заході три актори з рівненських професійних та молодіжних театрів читали уривки з трилогії «Тореадори з Васюківки» – книги радості, щирого сміху і дитинства.

Наступного разу учасників акції чекає  відправлення  на станцію «Книжкова» – читання акторами книги відомої письменниці Сесилії Ахерн «Де закінчується райдуга». Захоплююча історія про двох найкращих друзів Алекса і Роузі, про їхнє бурхливе дитинство, юність, молодість.

Окрім цього, з’явиться можливість виграти приз від партнера проекту – книгарні «Читай», поставити запитання запрошеним акторам і безпосередньо поспілкуватися з ними за чашкою смачного чаю з печивом.

Захід відбудеться 28 квітня о 17:00 у приміщенні  молодіжного експериментального театру «МЕТР»: вул. Соборна,  (вхід із двору за «Сієстою»).

Вхід: по жетонах (вартість 10 грн.) З питань придбання жетонів, звертатись за номерами: (093) 671 62 92, (096) 570 89 66 – Надя

Організатор: Громадська мистецька формація «МЕТР»

Партнери: Молодіжна організація «Яскраво», книгарня «Читай»

Друг Читача