Кокотюха: Як Янукович міг викласти свої думки, коли він не може прочитати текст із папірця?

Якісний політичний твір в Україні може з’явитися тільки тоді, коли з’явиться культурний грамотний політик, патріот своєї країни.

Про це в ефірі 5 каналу сказав письменник Андрій Кокотюха, коментуючи скандал, який виник навколо книжок президента Віктора Януковича.

«Нашим політикам заважає якісно не лише писати, а якісно взагалі робити будь-що протягом 20 років незалежності — це їхній загальний рівень гуманітарної освіти, – переконаний письменник. – Наші політики не читають книжок, вони не дивляться кіно, вони не слухають музики, вони не ходять в театр, хіба що показатися десь для піару. Загальна якість цього політикуму, тих, кого помилково у нас чомусь називають елітою, загальний їхній рівень освіти просто не дозволяє їм грамотно артикулювати власні думки».

Кокотюха нагадав: «Якщо цей «письменник» (Янукович) не може прочитати навіть з папірця фразу «увімкніть країну», то як він може викласти свої думки? Як цей автор може свої думки викласти на папері, своєю рукою, не кажучи про те, що він може надиктувати?».

«А до автора повинна бути довіра», – підкреслив він.

Відповідаючи на запитання, коли в Україні дійсно може з’явитися справжній політичний бестселер, якісний твір від політика, Кокотюха наголосив: «Коли з’явиться культурний грамотний політик, патріот своєї країни».

Нагадаємо, президент України Віктор Янукович оприлюднив декларацію про доходи за 2011 рік. Донецьке ТОВ «Друкарня «Новий світ» виплатила президенту авторську винагороду в сумі 16, 4 млн. грн. за передані їй майнові права за 4 вже видані книг, а також за твори, які президент збирається написати.
Gazeta.ua