В Україні вийшла кулінарна белетристика для дітей «Солька і кухар Тара-пата»

21 квітня «Грані-Т» спільно з мережею родинних ресторанів «Борщ» презентують смачну книжку Лани Світанкової та Оксани Лущевської «Солька і кухар Тара-пата». Презентація книжки для всієї родини, в якій під однією обкладинкою помістилися цікавезна повість, добірка рецептів, записничок і правила сервірування столу, проходитиме в сімейній атмосфері. На всіх відвідувачів чекають кулінарні майстер-класи, конкурси, вікторини – і, звісно, дуже смачне частування та чаювання!

«Солька і кухар Тара-пата» – перша художня кулінарна книжка для сімейного читання (і активного використання на кухні). «Готували» цю смакоту журналіст, блоґер, кулінар Лана Світанкова, письменниця Оксана Лущевська, художниця Ольга Гаврилова і видавництво «Грані-Т». Їм вдалося створити справжній кулінарний шедевр, до якого входить багато смачних інґредієнтів: цікавезна повість, розкішні ілюстрації, рецепти 30 страв, сторінки для записування улюблених сімейних рецептів, правила сервірування столу і навіть дві закладки.

Ця книжка, переконані автори, має сприяти не лише прилученню дитини до таємничого світу кулінарії, а й зблизить родину, адже в приготуванні та смакуванні їжі важать передовсім настрій та атмосфера.

На презентації смачнючої книжки авторка Лана Світанкова та шеф-кухар ресторану «Борщ» Сергій Мамайсуров навчать діток готувати сонячні й кучеряві канапки, трав’яний чай та фруктовий молочний коктейль. Після того, як усе, що приготували кухарі, буде з’їдене й випите, на всіх юних кулінарів чекають кулінарні конкурси та вікторини.

І ще одна смачна новина: лише на презентації книжку «Солька і кухар Тара-пата» можна буде придбати за акційною ціною 85 грн (звичайна ціна – 100 грн).

Усім батькам та дітям, хто хоче смачно провести вихідний день, потрібно зареєструватися: тел. 095 317 32 24 або press_grani@ukr.net (Тетяна Терен).

Реєстрація ЗМІ проводиться за телефоном: 067 424 13 04 або pr@klo.ua (Поліна Башкіна).

21 квітня (субота) 13:00
Ресторан «Борщ»
Броварський п-т, 31/33
(на заправці «КЛО», станція метро «Дарниця»)

 

Грані-Т