ДАПАШЛІВИ наступного тижня: мужні поети, гострий Подерв’янський та спокійний Дереш, а також Булгаков і Сковорода

На вихідних та наступного тижня дозвілля можна організувати, чесно кажучи, крутезно. Бо маємо до вибору і цікаві літературні презентації, обговорення, і непогані театральні вистави.

 

У суботу, 14 квітня, безумовно, варто сходити на кримінальну (!) комедію «Моя дорога Памела…» та подивитися історію про стареньку, яку аферисти застрахували на кругленьку суму і тепер хочуть її вбити. Достоєвський по-американськи. Нью-Йорк і долари. «Молодий театр» буде радий черговому аншлагу.

 

У неділю, 15 квітня, сходіть до храму посвятити пасочки. Але куди б ви не пішли, пам’ятайте, що найкраще святкувати Великдень у сімейному колі.

 

У понеділок, 16 квітня, варто зайти до «Бабуїну», бо там мужні, харизматичні володарі літературних премій та головних ролей у виставах, вигаданих історіях та чиїхось життях читатимуть поезію Мідної. Хто вона така, знають тільки Дмитро Лазуткін, Олег Коцарев і Михайло Жаржайло, виконавець головної ролі у фільмі «ТойХтоПройшовКрізьВогонь», актор дубляжу і театру «Київ» Дмитро Лінартович, актор «Театру на Подолі», власник шести золотих пекторалей цього року, Артем Мяус, голос героїв головних фільмів кінопрокату, актор театру «Київ» і «Браво» Петро Сова.

 

У вівторок, 17 квітня, любителі гострого слівця можуть зацікавитися виставою Леся Подерв’янського «Сни Васіліси Єгоровни». «Купатися чи не купатись?» – процитуєте ви. Якщо цитуєте, то вам сюди. І захопіть від 300 до 800 національних грошових одиниць.

 

У середу, 18 квітня, якщо ви любите футбол, буддизм, містику або просто Любка Дереша, сходіть на презентацію його нової книги «Голова Якова». А то кажуть, що гряде кінець світу… Про це можна буде більше дізнатися в київській книгарні «Є».

 

У четвер, 19 квітня, вам скажуть, що Григорій Сковорода – насправді андрогін. На обговоренні «Трикутник Сковороди: апокрифи й академічні розвідки» можна буде дізнатися про цього барокового українського письменника багато розумного і скандального. Запрошені до слова: Мирослав Попович, Іван Драч, Володимир Єшкілєв, Юрій Пелешенко, Петро Білоус, Катерина Борисенко, Петро Кралюк. Модератор — Сергій Грабар. І всі ці поважні люди зберуться разом завдяки Володимиру Єшкілєву, який написав роман-біографію про Сковороду «Усі кути трикутника». Словом, якщо вам сюди, тицяйте.

 

У п’ятницю, 20 квітня, усім шанувальникам таланту Булгакова треба йти на виставу «Любовні листи до Сталіна». Булгаков дійсно писав Сталіну – це історичний факт. Тож п’єса Хуана Майорги є непоганою причиною прогулятися  до театру центром Києва та бути уважним, коли поряд проїздить трамвай.

 

Побачимося на виставах та презентаціях!

Гарних вам книжкових новин і новинок!

І не забувайте читати нову рубрику «ДАПАШЛІВИ» на сайті «Друг Читача» щоп’ятниці.

.

Друг Читача