Прикордонники проводять конкурс для митців

Триває щорічний конкурс Державної прикордонної служби України в номінації «Смарагдова ліра», у якому може взяти участь кожен охочий.

Премія конкурсу «Смарагдова ліра», присуджується авторам, творчим працівникам за створення ними художніх творів у різних жанрах літератури та мистецтва, які висвітлюють службову діяльність прикордонників. Вручається лауреатам, щорічно, напередодні «Дня прикордонника» ( 28 травня) за такими номінаціями:

– «Художня література» – проза, поезія, драматургія, літературна критика, нарис, публіцистика і історичні дослідження;

– «Музика» – професійна пісня, авторська пісня – відзначаються автор тексту, музики і виконавець;

– «Образотворче мистецтво» – живопис, скульптура, графіка, оздоблювальні та монументальні роботи;

– «Журналістика» за цикли передач та матеріалів на прикордонну тематику, які користуються великою популярністю (дві премії): – на радіо і телебаченні;

– у друкованих та електронних засобах масової інформації; «Культурно-шефська робота» (за сприяння у виданні книг, аудіо- та відео-програм, увічнення пам’яті героїв-прикордонників, значний особистий вклад у військово-патріотичне та естетичне виховання прикордонників);

– «Кіно» – режисерська та акторська робота в кіно;

– «Театр» – режисерська та авторська робота в театрі;

– «Хореографія» – хореографічно-постановочна робота, індивідуальна виконавська майстерність артиста балету.

Реєстрація кандидатів на премію в управлінні виховної роботи закінчується 25 квітня. Підсумкове засідання Комісії, на якому приймається рішення про присудження премії, проводиться не пізніше 15 травня.

До Комісії подаються: рішення про висунення кандидатів на присудження премії, короткі творчі характеристики кандидатів, опубліковані, записані твори в трьох екземплярах. Твори монументального і образотворчого мистецтва, а також оздоблювальні роботи представляються в трьох фотографіях.

Свої твори надсилати на адресу pn312@ukr.net.

Тел. для довідок: 0969739410

Лауреатам премії Держприкордонслужби «Смарагдова ліра» вручаються знаки і дипломи встановленого зразка, а також грошова винагорода у розмірі 1000 гривень за рахунок позабюджетних коштів.

Укрліт