Літературний мега-марафон «Віршень» завершиться дитячими читаннями

7 квітня, в останній – 37-й день поетичного місяця віршня – «Грані-Т» та Національна спілка письменників України кличуть усіх поціновувачів поезії на передвеликодні дитячі читання за участю поетів Івана Андрусяка, Лесі Мовчун, Михайла Григоріва, Юрія Бедрика та Сергія Пантюка.

Перший в історії України літературний мега-марафон «Віршень» стартував 1 березня за своїм особливим – поетичним – літочисленням. У віршні 37 днів, і триває він із 1 березня до 7 квітня. Мета мега-марафону напрочуд благородна: нагадати українцям про закорінену глибоко в них поетичну ментальність. І якщо протягом фестивалю учасники-поети в різних містах України справді нагадували дорослим любителям поезії про їхнє коріння, то в останній день віршня видавництво «Грані-Т» і Національна спілка письменників України вирішили влаштувати поетичні читання для тих, кому й нагадувати нічого не потрібно. Адже діти, як жоден із дорослих, не просто розуміють, а справді на генетичному рівні відчувають поезію.

А читати для малечі напередодні Вербної неділі будуть поети, автори популярної серії «Сучасна дитяча поезія» видавництва «Грані-Т» Іван Андрусяк, Леся Мовчун, Михайло Григорів, Юрій Бедрик та Сергій Пантюк.

Кожен, хто завітає на читання із букетиком ніжних вербових котиків, отримає в подарунок від видавництва «Гран-Т» симпатичні книжкові сувеніри.

Дитячі читання відбудуться 7 квітня (37 віршня) о 12:00 у конференц-залі Національної спілки письменників України.

7 квітня (37 віршня) 12:00
Національна спілка письменників України
вул. Банкова, 2 (конференц-зала, 2-й поверх)

“Друг читача”