Українські дизайнери готують показ книжкової моди

У рамках проекту KyivPublishFashionDay, який відбудеться 27 квітня в Києві, дизайнери високої моди презентують ексклюзивні обкладинки для своїх улюблених книг.

У проекті візьмуть участь, зокрема, такі дизайнери, як Смолін, бренд Вронська-Соболєва, Лариса Лобанова та інші.

У прес-релізі організаторів проекту зазначається, що метою проекту є змінити сам підхід до оформлення книг, наповнити видання не тільки якісним текстом, але і модними віяннями.

Художники з проекту «Переробки» на KyivPublishFashionDay презентують власні творіння із вторсировини, підтримуючи сучасний екостиль в мистецтві й моді. Дизайнер Ірина Заринська на прикладі своїх арт-буків покаже, як може змінитися сама природа одягу, коли плащ, сорочка або плаття сукня стають книгою, яку можна читати.

Букфешн також підтримали українські художники Ірина Жічук і Наталія Дерев’янко, проект «Папінарубашка», співачка і телеведуча Анжеліка Рудницька.

Всі роботи будуть виставлятися в Інституті журналістики 27-28 квітня. Замість стендів обкладинки триматимуть манекени. А ввечері, 27 квітня, вже реальні моделі проведуть показ «книжкової моди», де головним акцентом стане книга.

 

Фокус