Анна Завальська з гурту «Алібі» презентує на МЕДВІНі літературно-музичну програму

Співачка та поетеса Анна Завльська із гурту «Алібі» на Весняному МЕДВІНІ презентує свою дебютну книгу «Долгое прощание» – концептуальний арт-бук з віршами зібраними за 5 років, які спочатку писалися «в стіл». Інакшу, несподівану, не сценічну Анну Завальську з її літературно-музичною програмою побачити та почути можна 7 квітня о 15:00 на книжковому ярмарку в Літературній кав’ярні.

Сама ж Анна Завальська відгукується про книгу так:

«З цією книгою в мене занадто багато пов’язано… Зараз вона вже живе своїм власним життям, але я дуже пишаюся тим, якою вона вийшла! Я не йшла на компроміси з собою та оформила її так, як підказувало серце. Я не ставила завдання про комерційну успішність книги!

Концептуальний арт-бук – це дорога розкіш, яку не кожен може собі дозволити! Чого  тільки варта виняткова фотосесія про самотність героїні в дусі чорно-білого кіно і сумний настрій лірики в кращих традиціях нуару! А ось назва книги стала для мене доленосною і до цих пір віддає гіркотою, коли я згадую про все, що було пов’язано з тим етапом мого «минулого» життя.»

 

ЛОКАЦІЯ: Літературна кав’ярня

 

7 Київський Весняний книжковий ярмарок МЕДВІН пройде 5-7 квітня в КиївЕкспоПлазі, павільйон 3, вхід К (вул. Салютна, 2-Б, ст.м. Нивки)

.

Інформаційні партнери:

Газета по-українськиКраїнарадіо «Ера»5 каналТВіІА ПроБуквоїд, ЛітАкцентАртВертепmamaclub.uaМама-татоПоменяйка, кулінарні портали «Смачно»«DreamFood».