«Тиждень актуальної п’єси» оголошує конкурс текстів

Центр «Текст» відкриває новий конкурс текстів українських авторів для участі в третьому міжнародному драматургійному фестивалі «Тиждень актуальної п’єси», який відбудеться 1-7 листопада 2012 року в театрах Києва.

Тексти потрібно надсилати на електронну адресу фестивалю: ukrainplay@gmail.com до 1 вересня 2012 року. П’єси будуть розглянуті і 1 жовтня на театральному порталі Teatre.com.ua будуть оголошені списки текстів, які будуть прочитані на фестивалі.

Цього року стратегічними партнерами фестивалю також виступлять Гете Інститут та Британська Рада. У зв’язку з цим у програмі «зарубіжної сучасної п’єси» «Тижня актуальної п’єси» будуть презентовані кращі молоді автори Німеччини та Великобританії. Планується також серія майстер-класів та зустрічей з європейськими драматургами і режисерами.

Обов’язковою умовою участі українських драматургів, тексти яких будуть відібрані для конкурсної програми, є їхня присутність на фестивалі, як під час презентації власного тексту, так і під час всієї фестивальної програми. Зі свого боку організатори докладуть всіх зусиль, щоб оплатити проїзд та проживання учасників.

Партнерами фестивалю традиційно виступлять столичні театри та іноземні культурні центри: Центр «Текст», Молодий театр, Театр на лівому березі Дніпра, ЦСМ «ДАХ», Центр ім. Мейєрхольда (Херсон), театр «Відкритий погляд», ЦСМ «Пасіка», кав’ярня «Бабуїн», Гете Інститут, Британська Рада та ін

Умови конкурсу:

1.П’єси повинні бути надісланими до 1 вересня 2012 року на адресу: ukrainplay@gmail.com

2. П’єси не обмежуються обсягом, але вітається оптимальний розмір до 40 сторінок.

3. П’єси можуть бути написані українською, російською мовами, а також на суржику, або діалекті української мови.

4. П’єси повинні бути написані авторами з України (вік не регламентується).

5. П’єси повинні бути новими, бажано написаними в 2011-2012 роках, допускаються п’єси, написані не більше п’яти років тому. Теми п’єс можуть бути будь-якими, але повинні бути актуальними, і відповідати уявленням авторів про сучасне життя в Україні та світі.

Teatre