Артем Полежака: «Найчастіше матюкаюся, коли падаю»

Матюки допомагають переносити біль — фізичний і душевний. Так вважає харківський поет-слемер Артем Полежака.

«Психологічно матюки допомагають переносити біль. Лайливі слова, навіть сказані про себе, в таких ситуаціях завжди приходять на допомогу. Зі мною таке трапляється майже щодня. Найчастіше матюкаюся, коли падаю. Якщо фізично цього не відбувається, все одно трапляються якісь неприємності. Матюки найкраще знімають психологічне напруження», – сказав він.

«Я взагалі м’яка людина і завжди стараюся бути ввічливим. Більше матюкаюся при друзях, під час дружньої бесіди або коли розповідаю анекдоти. Конфлікти не вирішую за допомогою лайки, стараюся робити це більше делікатно. Для мене матюк — це грайливе слово», – додав Артем Полежака.

У своїх віршах поет часто використовує лайливі слова.

«В мене є всього 5 віршів з матюками. Певно, вони такі класні, що найкраще запам’яталися читачам. В цьому випадку матюки використовую, як художній засіб. Матюк — універсальна штука, яка може передати будь-яку емоцію. Наприклад, слово «капець». В залежності від обставин і інтонації воно може виражати розчарування чи радість. Немає емоції, до якої це слово неможливо було застосувати», – розповів поет.

«Під час статевого акту мене збуджує ненормативна лексика. Але ніколи не використовую таких слів під час зізнання у коханні чи розірвання стосунків. За допомогою матюка звернути на себе увагу неможливо. Так розмовляють майже всі і майже скрізь. Цим вже нікого не здивуєш», – додав Артем Полежака.
Gazeta.ua