Книжкова кухня на Весняному МЕДВІНі: займайте місця заздалегідь!

Що тільки там не готували: і банош, і різотто, і борщ по-донецьки, і груші в тісті, і вареники з горіхами, і… словом, безліч всього! Але, на щастя, письменницька кухня багата на сюрпризи. Цього разу на відвідувачів виставки чекають шоколадні автографи від Дмитра Лазуткіна та Мар’яни Савки, французькі страви від Тетяни Ковтун. Телеведучий та письменник Валерій Примост пригощатиме своєю коронною стравою. А Ірен Роздобудько та Леся Воронина поділяться рецептом справжнього натхнення, інгредієнтами якого письменниці не діляться навіть з організаторами.

Тож, запам’ятовуйте, хто й коли готуватиме. А краще занотовуйте!

КНИЖКОВА КУХНЯ:

5 квітня, четвер

13.00-14.00 Фірмова страва від Валерія Примоста
15.30-16.30 Страва «Не хлібом єдиним» від Ірен Роздобудько та Лесі Ворониної

6 квітня, п’ятниця

14.00-15.00 Шоколадні автографи від авторів книги «Шоколадні вірші про кохання» Мар’яни Савки, Ірини Шувало, Дмитра Лазуткіна, Романа Рудюка (Видавництво Старого Лева)
15.00-16.30 «Тріска з квасолею» та «Гриби з вином у сметані» від Тетяни Ковтун

Буде цікаво та смачно!

УВАГА! В програмі можливі зміни. Слідкуйте за анонсами на нашому сайті.

.

7 Київський Весняний книжковий ярмарок МЕДВІН пройде 5-7 квітня в КиївЕкспоПлазі, павільйон 3, вхід К (вул. Салютна, 2-Б, ст.м. Нивки)

 .

Інформаційні партнери:

Газета по-українськиКраїнарадіо «Ера»5 каналТВіІА ПроБуквоїд, ЛітАкцентАртВертепmamaclub.uaМама-татоПоменяйка, кулінарні портали «Смачно»«DreamFood».