Запрацював сайт про Гаррі Поттера

27 березня в інтернет-магазині на сайті Pottermore почався продаж електронних версій книг Джоан Роулінг про пригоди Гаррі Поттера. Як повідомляє Reuters, сам сайт буде повністю запущений на початку квітня 2012 року.

Спочатку планувалося, що сайт почне працювати на кілька місяців раніше. За даними агентства, відкриття порталу, який частково почав функціонувати у червні 2011 року, було відкладено через технічні труднощі.

Pottermore є ексклюзивним продавцем електронних версій семи романів про Гаррі Поттера. До цього поттеріану можна було придбати тільки в паперовому вигляді. На сайті зазначається, що тепер його відвідувачі зможуть купити ще аудіокниги про чарівника.

На даний момент твори Роулінг доступні на сайті тільки англійською мовою. Незабаром вони з’являться там також німецькою, французькою, італійською та іспанською.

По всьому світу було продано близько 450 мільйонів копій книг про Гаррі Поттера. Джоан Роулінг довгий час відмовлялася від продажу своїх романів в електронному вигляді, проте після закінчення поттеріани вирішила запустити кілька проектів, зокрема, сайт Pottermore. У лютому цього року стало відомо, що автор серії книг про чарівника уклала договір з видавництвом Little, Brown and Company на публікацію книги, яка орієнтована на дорослу аудиторію.

Lenta.ru