У США вийшла книга скарг на самотність, зроблена із телефонних розмов та смс

У США вийшла незвичайна книга двох американських авторів Джеффа Регсдейла і Девіда Шилдс під назвою «Джефф, самотній хлопець» (Jeff, one lonely guy). Вона складена з реальних розповідей реальних людей про свою самотність.

Свою працю автори називають портретом тих, хто не потрапляє в поле зору засобів масової інформації. При цьому вони пишаються тим, що знавці російської літератури вже порівнюють їхній твір з чеховською  «книгою скарг».

«У Чехова, великого російського письменника, ціла оповідь складається з того, що люди пишуть у жалобній книзі на вокзалі. Ось так само і у нас, майже вся книга складається зі скарг. Ми просто вибрали краще», – говорить співавтор книги Девід Шилдс.

А почалося все з того, що Джефф Регсдейл розлучився зі своєю дівчиною. Убитий горем, він шукав хоч когось, кому можна було б поскаржитися на долю.
У результаті в жовтні минулого року Джефф розклеїв свої оголошення на Манхеттені:  «Якщо хтось хоче поговорити про що завгодно – телефонуйте. Джефф, самотній хлопець». Так цей 40-річний актор вирішив боротися зі своєю самотністю у величезному місті, де всі постійно кудись поспішають. І вже за місяць він з друзями зрозумів – треба видавати книгу.

«Іноді я розмовляв по 16 годин на день, я навіть не міг собі уявити, скільки людей захоче подзвонити і розповісти тобі про своє життя, про те, що їм довелося пережити», – розповідає Джефф, який щодня отримував по 1000 SMS і 700 дзвінків.

Менш ніж за півроку йому написали або зателефонували більше 65 тисяч чоловік зі всього світу. В основному, люди дзвонили або писали, щоб поскаржитися, залишаючись анонімними. У передмові до цього збірника SMS-ок і телефонних сповідей один із співавторів цитує Лермонтова і говорить, що Печорін в «Герої нашого часу» – це збірний образ цілого покоління.

На Amazon книга продаєтьсяза $6.99.

За матеріалами Newsru